Trwa ładowanie...
d2xz442

Szykuje się serialowy transfer roku?

Dominika Ostałowska jest jedną z ikon "M jak miłość". Serialowa Marta Mostowiak być może niebawem pojawi się w konkurencyjnym telewizyjnym "tasiemcu". Jak podaje "Fakt", o aktorkę zabiegają producenci "Na Wspólnej", którzy niedawno złożyli jej interesującą propozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szykuje się serialowy transfer roku?
(AKPA)
d2xz442

- Mogłaby tam liczyć na duży wątek. W "M jak miłość" od dłuższego czasu jej rola jest bardzo okrojona, więc Dominika poważnie się zastanawia nad przyjęciem propozycji od TVN - powiedziała gazecie znajoma aktorki. Niewątpliwie Ostałowskiej byłoby łatwiej rozpocząć pracę z nową ekipą filmową, ponieważ jej syn, Dominik, występuje w hicie TVN.

Propozycja nowej roli jest dla aktorki bardzo kusząca, jednak gwiazda "M jak miłość" ma pewne obawy - Boi się, że jeśli zgodzi się na stałe występować w konkurencyjnym dla "M jak miłość" serialu, to spali sobie współpracę z TVP. Tam nie jest mile widziane, by aktor równocześnie grał w dwóch serialach. W Dwójce gra od lat i może jeszcze kiedyś jej bohaterka wróci do łask. A kto wie, czy w TVN zahaczyłaby się na stałe – powiedział informator gazety.

Chcielibyście, po tylu latach, zobaczyć aktorkę w nowej roli?

Dominika Ostałowska, rozdanie Telekamer Tele Tygodnia 2014, 3.02.2014 ONS.pl
Dominika Ostałowska, rozdanie Telekamer Tele Tygodnia 2014, 3.02.2014

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d2xz442

Podziel się opinią

Share

d2xz442

d2xz442