Trwa ładowanie...
04-01-2017 11:08

Szykuje się serialowy transfer roku?

Dominika Ostałowska jest jedną z ikon "M jak miłość". Serialowa Marta Mostowiak być może niebawem pojawi się w konkurencyjnym telewizyjnym "tasiemcu". Jak podaje "Fakt", o aktorkę zabiegają producenci "Na Wspólnej", którzy niedawno złożyli jej interesującą propozycję.

Szykuje się serialowy transfer roku?Źródło: AKPA
d2lc2kb
d2lc2kb

- Mogłaby tam liczyć na duży wątek. W "M jak miłość" od dłuższego czasu jej rola jest bardzo okrojona, więc Dominika poważnie się zastanawia nad przyjęciem propozycji od TVN - powiedziała gazecie znajoma aktorki. Niewątpliwie Ostałowskiej byłoby łatwiej rozpocząć pracę z nową ekipą filmową, ponieważ jej syn, Dominik, występuje w hicie TVN.

Propozycja nowej roli jest dla aktorki bardzo kusząca, jednak gwiazda "M jak miłość" ma pewne obawy - Boi się, że jeśli zgodzi się na stałe występować w konkurencyjnym dla "M jak miłość" serialu, to spali sobie współpracę z TVP. Tam nie jest mile widziane, by aktor równocześnie grał w dwóch serialach. W Dwójce gra od lat i może jeszcze kiedyś jej bohaterka wróci do łask. A kto wie, czy w TVN zahaczyłaby się na stałe – powiedział informator gazety.

Chcielibyście, po tylu latach, zobaczyć aktorkę w nowej roli?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: ONS.pl
Dominika Ostałowska, rozdanie Telekamer Tele Tygodnia 2014, 3.02.2014 ONS.pl
Dominika Ostałowska, rozdanie Telekamer Tele Tygodnia 2014, 3.02.2014 Źródło: ONS.pl, fot: Pawel Kibitlewski

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d2lc2kb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lc2kb