RozrywkaSzostak i Nowak gośćmi specjalnymi "Hell's Kitchen"

Szostak i Nowak gośćmi specjalnymi "Hell's Kitchen"

Szostak i Nowak gośćmi specjalnymi "Hell's Kitchen"
Źródło zdjęć: © polsat

14.04.2014 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Wojciech Amaro jest furiatem, ale na sekundę. On doskonale wie, co robi. Kiedy jest potrzeba, potrafi krzyknąć i zaraz po tym w kuchni robi się absolutna cisza. Muszę przyznać, że z przyjemnością słuchałam, jak krzyczał dziś na zawodników. To wzbudzało ogromne emocje. Widać, że szef Amaro - jako szef wszystkich szefów - całkowicie panuje nad uczestnikami- oceniła Karolina Szostak.

Oprócz Karoliny, gościem największego i najbardziej emocjonującego show kulinarnego w Polsce, będzie Maciej Nowak - krytyk kulinarny i juror programu "Top Chef".

- Po tym, jak zachowuje się Wojciech Modest Amaro w kuchni, widać, jak bardzo stresująca jest praca szefa kuchni. To jest zawód potwornie wymagający, stresujący i skomplikowany logistycznie. Gordon Ramsay powinien się cieszyć, że będą o nim teraz mówili brytyjski Wojciech Modest Amaro - wyznał Maciej Nowak.

Czy gościom zasmakują dania serwowane przed uczestników "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Która z drużyn okaże się lepsza? Kto będzie musiał opuścić program? Wszystkiego dowiecie się już we wtorek o godzinie 20.00 w Polsacie.

Obraz
© (fot. polsat)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także