Trwa ładowanie...
14-09-2012 09:56

"Studio Weekend": Liszowska i Ibisz razem!

"Studio Weekend": Liszowska i Ibisz razem!Źródło: Polsat/Studio 69
d2wnaha
d2wnaha

Joanna Liszowska wystąpi u boku Krzysztofa Ibisza w najbliższą sobotę, 15 września o godz. 10:45, w nowym programie Polsatu - "Studio Weekend".

W pierwszym odcinku jurorka Tylko taniec„Tylko taniec” i odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu „Przyjaciółki”„Przyjaciółki” - Joanna Liszowska, opowie m.in. o swoim życiu na walizkach pomiędzy Polską i Szwecją, jak i o godzeniu spraw zawodowych z wychowywaniem córki.

Spotkamy się również z Filipem Bobkiem – aktor wciela się właśnie od września w rolę nowego konsjerża Tomka w Hotelu 52„Hotelu 52” - który, jak się okazuje, skrywa w życiu prywatnym pewną słodką tajemnicę związaną z uporczywą dietą; nietuzinkowe małżeństwo Jan Nowicki – Małgorzata Potocka w rozmowie z Agnieszką PopielewiczAgnieszką Popielewicz opowie o swoim przyjęciu weselnym w remizie, natomiast Dorota ZawadzkaDorota Zawadzka doradzi rodzicom co zrobić, aby ich ukochane dziecko przestało płakać. W premierowym odcinku pojawią się także aktorki serialu "Rodzina zastępcza""Rodzina zastępcza" - Monika Mrozowska, Ola Szwed oraz Misheel Jargalsajkhan, które przypomną widzom ten niezwykle popularny serial.

Krzysztof Ibisz utrzymuje wzorowe relacje z byłymi żonami (fot. Polsat/Studio 69)

d2wnaha

„Studio Weekend” to zupełnie nowa pozycja w ramówce Telewizji POLSAT. Nadawany w sobotnie przedpołudnia magazyn będzie weekendowym, lekkim w formie, przeglądem najciekawszych wydarzeń tygodnia z wielu dziedzin – rozrywki, showbiznesu, stylu życia, czy spraw społecznych. Nie zabraknie również tematów poradnikowych. Program będzie realizowany na żywo z jednej z hal Soho Factory na warszawskiej Pradze. Poprowadzi go zaskakujący duet eksmałżonków – Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz.

d2wnaha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wnaha