Trwa ładowanie...

Strażnicy miejscy nakręcą serial o sobie

Share
Strażnicy miejscy nakręcą serial o sobie
Źródło: Monolith Films
dzmkx5g

[

]( http://www.fakt.pl )

dzmkx5g

Uwaga! Kamera, akcja... Tak może być już wkrótce. Komendant straży miejskiej w roli reżysera, strażnicy jako aktorzy i wartkie zwroty akcji.

Dariusz Grzybowski, szef łódzkiej straży miejskiej zamierza nakręcić dokument o pracy swoich ludzi. Podpowiadamy jakich scen nie wolno wyciąć!

– To ma być coś na kształt programów emitowanych na antenie TV, jak "Na Sygnale" czy "997". Z tą różnicą, że zamiast policjantów występować będą strażnicy miejscy – wyjaśnia komendant Dariusz Grzybowski. Będzie autorem scenariusza. Wpadł na pomysł, by pokazać na czym polega praca strażników i wytłumaczyć łodzianom, z jakimi problemami trzeba się do nich zgłaszać.

– Ludzie dzwonią do nas w różnych sprawach. Często wydaje im się, że działamy jak policja, tymczasem my np. nie możemy nikogo zatrzymać, czy aresztować – tłumaczy kom. Grzybowski. Film ma też pokazać walory miasta, bo będzie kręcony w plenerach Łodzi. Miałoby powstać dziesięć półgodzinnych odcinków, każdy za około 5 tys zł.

Wiadomo, że komendant o swoim pomyśle rozmawiał już z przedstawicielami łódzkiej telewizji. O tym, czy serial powstanie, zdecyduje rada miasta.

dzmkx5g

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Słyszałam krzyki płonących

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

dzmkx5g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzmkx5g
dzmkx5g