Trwa ładowanie...
d2u9vdq

Na sygnale

Najnowsze informacje
4.2
(304 głosy)
Oceń:

"Na sygnale" prezentuje losy ratowników medycznych ze stacji w Leśnej Górze. Serial jest blisko związany z "Na dobre i na złe".

"Złota godzina" to czas, w którym chory (np. ofiara wypadku) powinien trafić do szpitala. Czas, w którym jego życie całkowicie zależy od talentu i wiedzy ratowników medycznych. I właśnie te chwile widzowie oglądać mogą na antenie.

Wiktor, Martyna, Adam i Piotr - to załoga karetki, która codziennie odpowiada na wezwania o pomoc. Ludzie, którzy żyją na granicy: każdego dnia podejmują ryzykowne decyzje i walczą o zdrowie chorych. Bez szczegółowych badań, bez diagnozy i dostępu do wszystkich leków, muszą utrzymać pacjentów przy życiu. Do chwili, gdy trafią do szpitala w Leśnej Górze...

Główne role w serialu "Na sygnale" grają Wojciech Kuliński (Wiktor), Dariusz Wieteska (Piotr), Monika Mazur (Martyna) oraz Konrad Darocha (Adam). Ale gościnnie przed kamerami stnęli również aktorzy znani z "Na dobre i na złe", m.in. Radosław Krzyżowski w roli doktora Sambora.

W każdym odcinku "Na sygnale" zobaczyć można historię innego pacjenta wzorowaną na autentycznych przypadkach medycznych. A stawką zawsze jest ludzkie życie i zdrowie.

Na sygnale
Tytuł oryginalny

Na sygnale

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u9vdq
d2u9vdq
d2u9vdq