Trwa ładowanie...

''Stranger things'': Winona Ryder szuka syna

Share
''Stranger things'': Winona Ryder szuka syna
d2j4kp1

Winona Ryder powraca i gra w produkcji, która przyprawi was o gęsią skórkę. Horror w odcinkach, który zaczyna się od zaginięcia syna głównej bohaterki, trafi do telewizji już w lipcu. W sieci natomiast pojawił się zwiastun "Stranger things".

Akcja serialu Netflixa rozgrywa się w latach 80. Produkcja opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki.

d2j4kp1

W obsadzie znaleźli się: Winona Ryder (Joyce Byers), Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Chief Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Millie Brown (Eleven), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler).

"Stranger things" to powrót Rider na ekrany. Przypomnijmy, że gwiazda borykała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Została też skazana za kradzież. Przyłapano ją w jednym z kalifornijskich sklepów, z których próbowała wynieść drogie ubrania i kosztowne drobiazgi. Ryder trafiła pod opiekę kuratora, ponadto otrzymała 480 godzin prac społecznych i musiała uczęszczać na spotkania z psychologiem, a także zgłosić się na odwyk. Wszystko wskazuje na to, że uporała się z problemami i zaskoczy widzów w nowej roli.

Premierę serialu wyznaczono na 15 lipca. Zobaczcie oficjalny zwiastun!

d2j4kp1

Podziel się opinią

Share
d2j4kp1
d2j4kp1