Trwa ładowanie...
sherlock

Specjalny odcinek ''Sherlocka'' w kinach

Share
Specjalny odcinek ''Sherlocka'' w kinach
dpkd6j7

Pełnometrażowy odcinek specjalny serialu "Sherlock" z Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem pojawi się na dużym ekranie.

Epizod zatytułowany "Sherlock i upiorna panna młoda" zostanie pokazany w polskich kinach tylko raz. Będzie to 7 stycznia.

dpkd6j7

Akcja specjalnego odcinka toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Jego scenariusz został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Cumberbatchem i Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon.

- Tym razem robimy ogromny krok w przeszłość - aż do wiktoriańskiego Londynu, którego ulice nigdy nie wyglądały tak znakomicie - mówi Steven Moffat

Dodatkowo kinowa publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć 20-minutowy ekskluzywny materiał - wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

Bilety na specjalny pokaz "Sherlock i upiorna panna młoda" będą dostępne pod koniec roku. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku "Sherlock w kinach".

dpkd6j7

Podziel się opinią

Share
dpkd6j7
dpkd6j7