Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna powiedziała, czy jest z Przemkiem po show TVN

Jeśli trzeba byłoby wskazać najmniej dobraną parę "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to z pewnością większość wytypowałaby Przemka i Martynę. Uczestniczka przez przypadek zdradziła, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu programu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna powiedziała, czy jest z Przemkiem po show TVNŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
dbcfrn1
dbcfrn1

Przemek i Martyna wzięli udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", żeby znaleźć drugą połówkę. Od samego początku między nimi w ogóle nie iskrzy. Martyna nie kryła rozczarowania wyglądem, a potem charakterem męża. Przemek przebierał się za jednorożca, a na imprezę zaprosił swoją byłą dziewczynę, by wzbudzić zazdrość... Nic tutaj nie pasuje. A z każdym kolejny odcinkiem między nimi jest coraz gorzej.

Widzowie są jednak ciekawi, jak potoczyły się losy bohaterów po zakończeniu nagrań. Zdaje się, że Martyna wygadała się na Instagramie.

W komentarzach internautka współczuła uczestniczce "Ślubu...", zapewniając ją, że z pewnością znajdzie kogoś, kto potrafi zachować się jak prawdziwy mężczyzna. "Mam nadzieję" - opowiedziała Martyna.

dbcfrn1

Ktoś inny rzucił: "Powinnaś podać TVN o odszkodowanie". "Powinnam" - odpowiedziała. Komentarze jednak zniknęły z sieci, pewnie ze względu na to, że nikt nie może zdradzać dalszych losów przed zakończeniem programu.

Takie rozmowy nasuwają jeden wniosek: związek ten nie przetrwał. I pewnie nikogo też to nie zdziwi.

Myślicie, że znajdą miłość?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dbcfrn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbcfrn1