Trwa ładowanie...
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Edward Miszczak zachwala program

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Edward Miszczak zachwala program

Share
d9c5fau

Jednym z ciekawszych, a zarazem wzbudzającym największe emocje, jest program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tylko pozornie to kolejny format randkowy. W praktyce uczestników kojarzyć będzie grono ekspertów na podstawie wielu fizycznych i psychologicznych czynników. Pary będą poznawać się dopiero w urzędzie stanu cywilnego i to tam będą musieli podjąć decyzję, czy dalej chcą iść przez życie. Jeśli tak, widzowie będą również świadkami tego, jak się poznają i dopasowują świeżo upieczone małżeństwa.

- To próba odpowiedzi na pytanie, dlaczego 7 milionów Polaków jest ciągle singlami. To ogromny procent społeczny. Natomiast jeśli się zostawi tę kontrowersję, że poznają się w urzędzie stanu cywilnego, bo przecież wcześniej wielu ekspertów sprawdziło, czy pasują do siebie, jeśli się to potraktuje serio, to to jest piękny i cudowny program, który odpowiada nam na wiele niesamowitych pytań – opowiadał Edward Miszczak.

Skąd TVN wziął pomysł na ten program? Co jeszcze będzie można zobaczyć na antenie? Odpowiedź znajdziecie w powyższym wideo.

d9c5fau
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d9c5fau

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9c5fau
d9c5fau