Trwa ładowanie...
d26yiqy

"Skazane": to koniec serialu! Zastąpi go nowy projekt

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Skazane": to koniec serialu! Zastąpi go nowy projekt
(Telewizja Polsat)
d26yiqy

*Nie będzie kontynuacji 13-odcinkowego serialu Polsatu – "Skazane". Stacja aktualnie poszukuje pomysłu na nowy tasiemiec. * Monika, Sylwia, Anna oraz Ola, to główne bohaterki historii. Ich najbliżsi przebywają w więzieniu i właśnie w tym ponurym miejscu splatają się losy czterech kobiet. W rolach głównych występowały: Olga Bołądź, Beata Ścibakówna, Monika Krzywkowska oraz Paulina Gałązka.

(fot. Polsat)

d26yiqy

Historia opowiadana w serialu bazowała na brytyjskim odpowiedniku pod tytułem "Prisoners Wives". Zagraniczna wersja składała się z dwóch serii po sześć odcinków. Autorką scenariusza jest pisarka Julie Gearey. Polski odpowiednik zakontraktowano na 13 odcinków, które zostały wyemitowane w jednym sezonie. Właśnie dlatego stacja poszukuje pomysłu na serial, który zastąpi "Skazane".

- Jeśli kiedykolwiek autorka zechce napisać kontynuację, to na pewno się nad nią pochylimy. Niestety, na razie tak nie jest - skomentowała Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu, w jednym z wywiadów.

Telewizja poszukuje aktualnie serialu równie wciągającego jak "Skazane", który przyciągał przed telewizory średnio 1,4 mln widzów. Będzie on emitowany prawdopodobnie w tym samym czasie, co jego poprzednik, tj. we wtorki, o godz. 21.35.

(fot. Polsat)

d26yiqy

Zobacz także: Monika Krzywkowska o serialu "Skazane"

d26yiqy

Podziel się opinią

Share
d26yiqy
d26yiqy