Trwa ładowanie...
26-10-2015 09:43

"Skazane": to koniec serialu! Zastąpi go nowy projekt

"Skazane": to koniec serialu! Zastąpi go nowy projektŹródło: Telewizja Polsat
d1bwyho
d1bwyho

*Nie będzie kontynuacji 13-odcinkowego serialu Polsatu – "Skazane". Stacja aktualnie poszukuje pomysłu na nowy tasiemiec. * Monika, Sylwia, Anna oraz Ola, to główne bohaterki historii. Ich najbliżsi przebywają w więzieniu i właśnie w tym ponurym miejscu splatają się losy czterech kobiet. W rolach głównych występowały: Olga Bołądź, Beata Ścibakówna, Monika Krzywkowska oraz Paulina Gałązka.

(fot. Polsat)

Historia opowiadana w serialu bazowała na brytyjskim odpowiedniku pod tytułem "Prisoners Wives". Zagraniczna wersja składała się z dwóch serii po sześć odcinków. Autorką scenariusza jest pisarka Julie Gearey. Polski odpowiednik zakontraktowano na 13 odcinków, które zostały wyemitowane w jednym sezonie. Właśnie dlatego stacja poszukuje pomysłu na serial, który zastąpi "Skazane".

d1bwyho

- Jeśli kiedykolwiek autorka zechce napisać kontynuację, to na pewno się nad nią pochylimy. Niestety, na razie tak nie jest - skomentowała Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu, w jednym z wywiadów.

Telewizja poszukuje aktualnie serialu równie wciągającego jak "Skazane", który przyciągał przed telewizory średnio 1,4 mln widzów. Będzie on emitowany prawdopodobnie w tym samym czasie, co jego poprzednik, tj. we wtorki, o godz. 21.35.

(fot. Polsat)

Zobacz także: Monika Krzywkowska o serialu "Skazane"

d1bwyho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bwyho