Trwa ładowanie...
08-09-2009 12:31

Seriale, czyli niecodzienne historie na co dzień

Seriale, czyli niecodzienne historie na co dzieńŹródło: AXN
d34a6yh

Kanał Hallmark ogłosił serialową ramówkę na październik.

Premiery seriali

Być jak Erica (seria 1)
Środy, od 14 października, godzina 21:00 (powtórki w piątki, godzina 19:00)

Erica Strange (Erin Karpluk)
to ładna, inteligenta 32-letnia kobieta. Niestety, jej życie to pasmo samych nieszczęść, których przyczyn, jak twierdzi kobieta, należałoby szukać w przeszłości. Erica przenosi się, więc w nastoletnie lata i z mądrością dorosłego człowieka, rozwiązuje sprawy z młodości. Stawia czoła dawnym przyjaciołom i wrogom. Podejmuje decyzje, które łamią jej serce. Czy w ten sposób uda się jej zmienić dorosłe życie? Erica powoli przyzywczaja się do podróżowania w czasie. Czy egzystencja w dwóch wymiarach pomoże kobiecie zrozumieć własną osobowość?

d34a6yh

Clara Sheller (seria 1)
Środy, od 14 października, godzina 22:00 (powtórki w piątki, godzina 20:00)

Młoda, trzydziestoparoletnia dziennikarka Clara Sheller (Mélanie Doutey) nasłuchała się zbyt wielu bajek o królewiczach i jest przekonana, że jej własne życie również uda się zamienić w bajkę. Razem z swoim najlepszym przyjacielem JP (Frédéric Diefenthal)
wyrusza na poszukiwanie doskonałej bratniej duszy. Kiedy ci młodzi ludzie poznają kulisy świata randek i romantycznych spotkań, przekonają się, że znalezienie idealnej drugiej połowy nie jest łatwe. Kiedy Clara się zakochuje, zakochuje się również JP, często zakochują się jednocześnie, w tej samej osobie... Życie miłosne nie szczędzi im niespodzianek i przeszkód. Ci młodzi ludzie mają jednak jeden cel – znaleźć doskonałego partnera.

Premierowe odcinki znanych seriali

Punkt krytyczny – ostatni odcinek serii
Środa, 7 października, godzina 21:00

d34a6yh

Serial odsłaniający kulisy codziennej pracy elitarnej jednostki szybkiego reagowania. Ten oddział do zadań specjalnych pojawia się wyłącznie w najtrudniejszych sytuacjach, takich jak zagrożenia atakami bombowymi, negocjacje w sprawie zwolnienia zakładników czy starcia z groźnymi gangami. Determinacja i doświadczenie to podstawa działań policjantów, którzy wyposażeni są w broń najnowszej generacji. W tym odcinku poznamy losy żony komputerowca, porwanej przez gang żądający okupu w wysokości pół miliona dolarów. Przyjrzymy się, jak nieuleczalnie chora kobieta popełniała przestępstwa w towarzystwie swojego kochanka. Zobaczymy, jak zakończyła się akcja w szpitalu, gdzie gangsterzy sterroryzowali personel. W jednej z głównych ról Hugh Dillon.

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (seria 8)
Podwójne odcinki we wtorki, godzina 21:00

W Nowym Jorku toczy się wojna przeciwko przestępczości. Tropem najgroźniejszych kryminalistów wyruszają detektywi z elitarnego oddziału policji. W stylu, którego nie powstydziłby się sam Sherlock Holmes, działa detektyw Goren (Vincent D’Onofrio). To policjant, którego instynkt jeszcze nigdy nie zawiódł. Do zespołu dołączy detektyw Zach Nicholas, w którego postać wcieli się znany, wielokrotnie nagradzany aktor Jeff Goldblum. W odcinkach tej serii Goren i Eames (Kathryn Erbe) wyruszą na poszukiwania zabójcy, którego zdradzi fanatyzm religijny. Nicholas i Wheeler poprowadzą śledztwo w sprawie śmierci kobiety, która nie schodziła z pierwszych stron gazet. Detektywi będą szukać zabójcy znanego mordercy. Morderstwa w Midsomer (seria 12)
Soboty, od 10 października, godzina 21:00

Zapraszamy na kolejne spotkania z detektywami Barnabym (John Nettles) i Jonesem (Jason Hughes), którzy robią wszystko, aby utrzymać prawo i porządek w angielskim hrabstwie Midsomer. Choć z pozoru Midsomer to sielskie i urocze miejsce, to zdarzają się tam dosyć często brutalne i okrutne zbrodnie. W tej serii detektywi będą badać tajemnicze okoliczności śmierci jednego z członków klubu golfowego, a to, co odkryją przejdzie ich najśmielsze oczekiwania. Serial oparty na powieściach kryminalnych Caroline Graham.

d34a6yh

Powtórki seriali

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 3)
Poniedziałek – czwartek, godzina 20:00 (powtórki w niedziele, godzina 20:00)

Zapraszamy na trzecią, trzymającą w napięciu serię CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. To kolejna porcja zagadek kryminalnych i tajemniczych zbrodni. Catherine Willows (Marg Helgenberger) będzie musiała poradzić sobie ze wspomnieniami z przeszłości. Morderstwa popełnione w szkole przywiodą jej na myśl wydarzenia sprzed ponad dziesięciu lat, kiedy pomogła wsadzić do więzienia być może niewinnego człowieka. Grissom (William Petersen) nadal będzie borykał się z problemami zdrowotnymi. Warrick zajmie się strzelaniną w swoim rodzinnym mieście, podczas której zginęła młoda dziewczyna.

d34a6yh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34a6yh