Trwa ładowanie...

Sapkowski optymistycznie o serialu "Wiedźmin"

W wywiadzie dla argentyńskiego magazynu „Clarin” Sapkowski pochwalił pracę nad serialem „Wiedźmin” tworzonym przez Netflixa. Optymistyczne wypowiedzi są zaskoczeniem, zwłaszcza, że polski autor nie zwykł chwalić dzieł powstających na podstawie jego książek.

Sapkowski optymistycznie o serialu "Wiedźmin"Źródło: Forum
dn9bovd
dn9bovd

Sapkowski optymistą w kwestii serialu „Wiedźmin”

SerialWiedźmin”, za którego produkcję odpowiada Netflix, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Odkąd świat usłyszał o pomyśle utworzenia serialu nie ustają plotki na jego temat. Atmosferę wokół netflixowej wersji przygód Geralta z Rivii podgrzało ujawnienie obsady oraz pokazanie pełnej charakteryzacji serialowego Wiedźmina.

Kolejne zamieszanie wokół produkcji wzbudził wywiad Sapkowskiego dla argentyńskiego magazynu „Clarin”. Na jego łamach Sapkowski pozytywnie wypowiedział się o ekipie pracującej nad serialem „Wiedźmin” – „Jestem optymistą. Serial przygotowują prawdziwi profesjonaliści”. Równie przychylne stanowisko zajął podczas oceny dotychczasowej współpracy z reżyserką serialu Lauren S. Hissrich „Mam duże powody do optymizmu. Lauren to profesjonalistka”.

Sapkowski od bardzo dawna nie dał się poznać swoim fanom jako optymista, dlatego jego wypowiedzi są sporym zaskoczeniem. Nie bez znaczenia dla jego stanowiska w kwestii serialu są godziny spędzone na konsultacjach scenariusza. Sapkowski miał mieć sporo uwag dotyczących produkcji, które wielokrotnie omawiał z reżyserką.

Sapkowski chwali Wiedźmina

W wywiadzie Sapkowski pozytywnie wypowiedział się również o Henrym Cavill’u, który wciela się w rolę Geralta – „Ma moją aprobatę. Wierzę w jego talent”. Ta opinia jest bardzo ciekawa, zwłaszcza, że fani serii dość mocno komentowali jego wybór i charakteryzację. Nowego Wiedźmina często porównywano do Legolasa z serii „Władca Pierścieni”.

Na pełną ocenę serialu oraz głównego bohatera fani muszą niestety jeszcze poczekać. Z końcem października rozpoczęła się bowiem praca na planie zdjęciowym. Premiery serialu „Wiedźmin” należy się spodziewać w 2019 roku.

dn9bovd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn9bovd