Trwa ładowanie...
04-09-2014 12:31

Rusza serial “Na krawędzi 2"!

Rusza serial “Na krawędzi 2"!
d2l2soj
d2l2soj

W poniedziałek, 1 września, w kultowej warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera "Na krawędzi 2". Dziennikarze mogli obejrzeć przed premierą telewizyjną dwa pierwsze odcinki serialu. Produkcja z pewnością będzie jedną z najlepszych spośród wszystkich polskich propozycji serialowych tej jesieni! Dlaczego?

"Na krawędzi" to najlepiej oglądany polski serial kryminalny oraz najbardziej oczekiwana i najgłośniej komentowana produkcja ostatnich lat. Zakończenie emisji "Na krawędzi" rozpętało prawdziwą medialną burzę. Fani ostro walczyli o swój ulubiony serial. I udało się!
Telewizja Polsat oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymali wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną!

To wydarzenie okazało się gigantycznym sukcesem! Od 4 września produkcja powraca w jesiennej ramówce Telewizji POLSAT!

d2l2soj

„Na krawędzi 2” to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, egoizm, z drugiej strony zaś lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni. W jesiennych odcinkach w nową bohaterkę - Lenę Korcz wcieli się Kamilla Baar.4 września czeka widzów mega premiera - podwójna dawka serialu, którego dwa pierwsze odcinki wyemitujemy od godziny 21.00.

Akcja kolejnej transzy serialu wiąże się z poszukiwaniami kilkumiesięcznego dziecka porwanego przez ludzi handlujących żywym towarem. W każdym odcinku serialu demaskowany jest uwikłany w sprawę przestępca, co przybliża nas do poznania tajemnicy - kto stoi za nie przebierającą w środkach, bezwzględną grupą przestępczą.

Od tragicznych wydarzeń z pierwszego sezonu minęły dwa lata. Marta Sajno nadal prowadzi fundację oraz ośrodek „La Liberta”. Wspiera kobiety, które próbują podnieść się po nokaucie jakie zafundowało im życie. W dalszym ciągu lubi wymierzać sprawiedliwość i prowadzić śledztwo na własną rękę. Tomek Kamiński zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa policyjnego informatora. Koledzy nie wierzą w jego winę. On sam od pierwszej chwili twierdzi, że został wrobiony. Prowadził niewygodne śledztwo i... ktoś ważny uznał, że jego działania mogą doprowadzić do namierzenia międzynarodowej grupy przestępczej. Aresztowanie Tomka niesie za sobą konieczność przyjęcia na stanowisko szefa wydziału kogoś nowego, kto doprowadzi śledztwo do szczęśliwego i szybkiego końca. Szefem tym zostaje inspektor Lena Korcz: młoda, seksowna, ambitna, dobrze wykształcona. Robi błyskawiczną karierę w policji. Andrzejowi, Tomkowi i Tamarze z trudem przychodzi zaakceptowanie jej na pokładzie…

W serialu "Na krawędzi 2" obok Marka Bukowskiego, Kamilli Baar, Mai Hirsch i Przemysława Sadowskiego występuje plejada wspaniałych aktorów, a wśród niech nie zabraknie też kluczowych postaci z pierwszego sezonu serialu. Zobaczymy: Urszulę Grabowską, Marię Niklińską, Agnieszkę Warchulską, Jakuba Wieczorka, Łukasza Simlata, Mateusza Damięckiego, Jakuba Wieczorka i Jacka Kopczyńskiego. W nowym sezonie dołączą do nich: Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska, Grzegorz Małecki, Marta Juras, Katarzyna Herman, Andrzej Andrzejewski, Marcin Rogacewicz, Krzysztof Dracz i inni.

Reżyser serialu, Maciej Dutkiewicz, jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu jest spółka Baltmedia.
Debiut produkcji na antenie Telewizji POLSAT i wyjątkowo dwa pierwsze odcinki serialu w czwartek 4 września od godziny 21.00. Kolejne odcinki co tydzień, o godzinie 22:00.

d2l2soj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l2soj