Trwa ładowanie...

Rusin wciąż w konflikcie z byłym partnerem handlowym. Żąda ogłoszenia jego upadłości

Rusin wciąż w konflikcie z byłym partnerem handlowym. Żąda ogłoszenia jego upadłościŹródło: AKPA
d22y5tn

Przypomnijmy, że prezenterka zarzuciła byłemu partnerowiżerowanie na jej marce, a także niewypłacanie należności zalegających od lat. Co więcej, firma miała podszywać się pod "Pat&Rub" i produkować podobne kosmetyki wykorzystując dedykowane dziennikarce receptury. Na odpowiedź przedsiębiorstwa nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele Aromedy twierdzą, że receptury należą do nich, podobnie jak domena internetowa i znak firmowy linii kosmetyków i będą ich używać do momentu wyprzedania ostatniej partii. Później miało nastąpić przekazanie wszystkich praw Rusin.

Dziennikarka, mówiąc najogólniej, nie zgadza się ze stanowiskiem firmy i postanowiła w kolejnym piśmie dosadnie jej odpowiedzieć. Pisze w nim, że jest właścicielką receptur, znaku towarowego i marki, a także producentem kosmetyków. - Będę ścigać sądownie wszystkich, którzy będą bez mojej zgody używać nazwy "Pat&Rub" i linii kosmetyków – podsumowuje tę kwestię.

Co więcej, zapewnia, że wbrew temu, co piszą przedstawiciele Aromedy, ona wywiązywała się z postanowień umowy. Nie może jednak wyegzekwować należności, której mimo obietnic, firma wciąż jej nie wypłaciła. - Straciłam przez spółkę Aromeda Sp. z o.o. ponad 1,1M zł, ponieważ tyle należy mi się z tytułu sprzedanych kosmetyków w ciągu ostatnich 8 lat! Aromeda Sp. z o.o. potwierdzała salda rozliczeń, więc nie ma tu żadnych wątpliwości. (…) Z oceny moich prawników wynika, że Aromeda Sp. z o.o. wyłudzała przez lata moje świadczenia zwodząc mnie, że w końcu zapłaci moje należności. Jak się okazuje, były partner handlowy Rusin jest bankrutem. Prezenterka będzie więc składać wniosek o upadłość owej firmy, by choć częściowo zrekompensowano jej finansowe straty. Czy to zakończy sprawę?

Zobacz także: Rusin o córce studiującej w USA

d22y5tn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22y5tn