ycipk-2c84j4

Ruby Rose nową Batwoman!

Australijska modelka Ruby Rose zagra Batwoman w nowym serialu sieci CW. Kiedy premiera?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruby Rose nową Batwoman!
Ruby Rose nową Batwoman! (SPL/East News)
ycipk-2c84j4

Fani historii o superbohaterach będą mieli co oglądać! „Arrowverse” to nowy serial stacji CW – crossover „Arrow”, „The Flash” oraz „Supergirl”.

Ruby Rose – australijska aktorka i modelka opublikowała dzisiaj zdjęcie na Instagramie ogłaszając światu informację o swojej nowej roli. „Jestem podekscytowana i zaszczycona” – napisała pod zdjęciem – „To moje marzenie z dzieciństwa”.

ycipk-2c84j4

Ruby Rose pisze też o tym, że kiedy była młodą przedstawicielką społeczności LGBT marzyła o takiej roli. Kiedy jako 12 latka ujawniła swoją homoseksualną orientację, wiele razy cierpiała z powodu słownych zaczepek i znęcania psychicznego. Ruby sama o sobie mówi, że jest osobą o nieustalonej tożsamości płciowej. Batwoman to pierwsza komiksowa bohaterka, która jest przedstawicielką LGBT.

Wcześniej Ruby Rose można było zobaczyć w serialu „Orange Is the New Black” oraz w filmach „John Wick 2” czy „Resident Evil: Ostatni rozdział”.

Premiera „Arrowverse”, nowego serialu o Batwoman planowana jest planowana na początek 2019 roku. Wcześniej, w grudniu 2018 - Ruby Rose pojawi się jako Batwoman w ramach DC Arrowverse.

ycipk-2c84j4

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c84j4

ycipk-2c84j4
ycipk-2c84j4