"Rolnik szuka żony". Tak mieszka Klaudia. Jej dom jest bardzo okazały

Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © tvp
Basia Żelazko

19.09.2022 06:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia to jedyna kobieta, do której w tej edycji "Rolnik szuka żony" mogli zgłaszać się kawalerowie chętni do ożenku. W pierwszym odcinku programu Marta przyjechała do dziewczyny ze skrzynkami pełnymi listów.

Rozpoczął się 9. sezon najpopularniejszego randkowego show w polskiej telewizji. Rolnicy i jedna rolniczka otrzymali listy, spośród których wybiorą te najciekawsze. To zawsze ekscytujący moment dla adresatów, pierwsze spotkanie z kimś, kto potencjalnie może okazać się ich drugą połówką.

Klaudia odgadła liczbę listów, które do niej przyszły: było ich aż sto! Wśród nich znaleźli się mężczyźni z całego kraju, budowniczowie, kierowcy... Dziewczyna podkreślała, że zależy jej na kimś pracowitym, rodzinnym i czułym.

Przy okazji widzowie "Rolnik szuka żony" mogli rzucić okiem na to, w jakim domu mieszka Klaudia z rodzicami. To okazała nieruchomość, zbudowana na "podhalańską modłę", mimo że mieści się na Podlasiu. Na działce znajdują się także budynki gospodarskie i duży trawnik. Zobaczcie zdjęcia.

  • Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
  • Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
  • Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
  • Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
  • Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
  • Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"
[1/6] Dom Klaudii z "Rolnik szuka żony"Źródło zdjęć: © TVP

Klaudia szuka partnera szczerego, odpowiedzialnego i zaradnego. Podkreśla, że zwraca uwagę na ważny aspekt: czy mężczyzna ma czyste i zadbane dłonie. Marzy o założeniu rodziny i ślubie kościelnym. Jest wyznania prawosławnego i chciałaby, by jej mąż był także praktykujący. Myślicie, że w programie znajdzie bratnią duszę?

W odcinku specjalnym podcastu "Clickbait" wyliczamy największe niespodzianki i rozczarowania festiwalu filmowego w Gdyni. Po raz pierwszy przesłuchujemy gości. Piotr Trojan opowiada o kulisach kręcenia "Johnny’ego", a Waleria Gorobets o tym, jak powstawała szalona "Apokawixa". Co zdradzili? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także