Trwa ładowanie...

Rodzinka.pl. Boscy orientują się, że Paula bez ich wiedzy nocuje u nich w domu (odcinek 268 - streszczenie)

W 268. odcinku serialu "rodzinka.pl" Natalia i Ludwik dowiadują się, że bez ich wiedzy nocuje u ich syna Paula. Nie są tym zachwyceni i dają wyraz swojej dezaprobacie.

Rodzinka.pl. Boscy orientują się, że Paula bez ich wiedzy nocuje u nich w domu (odcinek 268 - streszczenie)Źródło: Instagram.com
d2jawdw
d2jawdw

Rodzinka.pl (odcinek 268 - streszczenie) - 22.09.2019

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami. Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

Natalia spędza czas z Magdą i Mają. Wspomina chwile, gdy Tomek był mały. Boscy orientują się, że Paula bez ich wiedzy nocuje u nich w domu. Nie są tym zachwyceni i dają wyraz swojej dezaprobacie. Podczas jazdy samochodem Natalia łamie przepisy, co uwiecznia fotoradar. Boska w trakcie kolacji z Marią i Markiem dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi prowadzenia domu i wychowywania Mai przez młodych rodziców.

Rodzinka.pl - odcinek 268 - niedziela, 22.09.2019, o godz. 16:25 TVP2

d2jawdw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jawdw