Trwa ładowanie...

Robert Makłowicz stracił pracę w telewizji

To nie pierwszy raz, gdy Robert Makłowicz żegna się z telewizją. Tym razem jednak nie wyklucza przeniesienia swoich programów kulinarnych na stałe do internetu.

Share
Robert Makłowicz stracił pracę w telewizji
Źródło: East News
d19amzt

- To decyzja stacji. Nie zaproponowano mi przedłużenia serii. Myślę nad przeniesieniem się do internetu - powiedział w rozmowie z "Press" Makłowicz.

Robert prowadził program "Makłowicz w drodze" od listopada 2017 roku w w stacji Food Netwoork (kanał należący do TVN Discovery Polska). Wcześniej przez 19 lat pracował dla TVP, gdzie był gospodarzem popularnych formatów "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", a następnie "Makłowicz w podróży".

d19amzt

Rozstanie Roberta z TVP przebiegło w atmosferze skandalu. Kucharz zarzucił stacji nieprawne użycie wizerunku w spocie promocyjnym, za co stacja odwdzięczyła mu się zwolnieniem. Z kolei praca w grupie TVN była podszyta spekulacjami o konflikcie na linii Makłowicz-Gessler.

W nowym miejscu pracy Robert nie zagrzał długo miejsca i nie miał szans, by przyćmić Magdę Gessler. Może w sieci pójdzie mu lepiej.

d19amzt

Podziel się opinią

Share
d19amzt
d19amzt