Trwa ładowanie...
d4n2w7t

Robert Makłowicz stracił pracę w telewizji

To nie pierwszy raz, gdy Robert Makłowicz żegna się z telewizją. Tym razem jednak nie wyklucza przeniesienia swoich programów kulinarnych na stałe do internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Makłowicz potwierdził koniec swojego programu
Robert Makłowicz potwierdził koniec swojego programu (East News)
d4n2w7t

- To decyzja stacji. Nie zaproponowano mi przedłużenia serii. Myślę nad przeniesieniem się do internetu - powiedział w rozmowie z "Press" Makłowicz.

Robert prowadził program "Makłowicz w drodze" od listopada 2017 roku w w stacji Food Netwoork (kanał należący do TVN Discovery Polska). Wcześniej przez 19 lat pracował dla TVP, gdzie był gospodarzem popularnych formatów "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", a następnie "Makłowicz w podróży".

Rozstanie Roberta z TVP przebiegło w atmosferze skandalu. Kucharz zarzucił stacji nieprawne użycie wizerunku w spocie promocyjnym, za co stacja odwdzięczyła mu się zwolnieniem. Z kolei praca w grupie TVN była podszyta spekulacjami o konflikcie na linii Makłowicz-Gessler.

d4n2w7t

W nowym miejscu pracy Robert nie zagrzał długo miejsca i nie miał szans, by przyćmić Magdę Gessler. Może w sieci pójdzie mu lepiej.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Ewelina Lisowska w bikini. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia

d4n2w7t

Podziel się opinią

Share

d4n2w7t

d4n2w7t