Trwa ładowanie...

RIVERDALE – 3 sezon serialu od NETFLIX. Czego możemy się w nim spodziewać?

Na konwencie Comic-Con w San Diego zaprezentowano trailer 3 sezonu „Riverdale” – serialu dostępnego na platformie NETFLIX. Zdradzamy szczegóły fabuły.

Share
RIVERDALE – 3 sezon serialu od NETFLIX. Czego możemy się w nim spodziewać?
Źródło: Youtube.com
d4fkt17

Premiera trzeciego sezonu „Riverdale” jest przewidziana na 10 października 2018 roku. Serial będzie dostępny na platformie NETFLIX. Wiadomo, że tytuł pierwszego odcinka to „Labor Day”, a jego akcja będzie toczyć się w Święto Pracy obchodzone w USA w pierwszy dzień września.

„Riverdale” – czego możemy spodziewać się w 3 sezonie?

W serialu pojawi się nowa postać sąsiadki Betty - Evelyn Evernever. W komiksach, którymi inspirowany jest serial Evelyn była przyjaciółką Archie’go z dzieciństwa (komiksy „Little Archie”). Przedstawiono ją tam jako nieśmiałą blondynkę z dużą kokardą we włosach. Mówi się, że Evelyn była prototypem postaci Betty, podobnie jak ona podkochiwała się w przyjacielu, a nawet skradła jego pierwszy pocałunek. Należy jednak zaznaczyć, że wiele serialowych wydarzeń nie miało miejsca w komiksie, czego świetnym przykładem jest związek Betty i Jugheada. Jak będzie w przypadku Evelyn Evernever przekonamy się już we wrześniu.

Postać sąsiadki Betty nie jest jednak jedyną nową bohaterką, którą zobaczymy w 3 sezonie „Riverdale”. W wątku przebywającego w więzieniu Archie'go pojawi się nowa postać pani prokurator, w którą wcieli się Penelope Ann Miller.

d4fkt17

W kontynuacji serialu zobaczymy również więcej scen z udziałem znanych widzom postaci takich jak Toni Topaz, Charles Melton czy Chic. Istotnym wątkiem fabularnym będzie rodzina Jugheada, a konkretnie jego matka i siostra Jellybean, które do tej pory były jedynie wspomniane w rozmowach bohaterów. Podobno związek Archie'go i Veroniki będzie przechodził poważny kryzys, za to nastąpi przełom w relacji łączącej Alice z FP.

„Riverdale” – zobacz trailer 3 sezonu

d4fkt17

Podziel się opinią

Share
d4fkt17
d4fkt17