"Ratownicy": Moralny dylemat Aśki

"Ratownicy": Moralny dylemat Aśki
Źródło zdjęć: © TVN

09.11.2010 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa przesłuchanie Staszka Tarnowskiego (Tomasz Schuchardt)
w sprawie rzekomego pobicia Norberta. Prowadzący wyciąga informację, że już wcześniej Staszek siłą wyrzucił Norberta z domu, gdy ten rzucił się na jego siostrę Justynę.

Niestety nie ma dowodów na złe intencje Norberta, Justyna wpuściła go dobrowolnie do domu, a całego zajścia nie zgłosiła policji. Na pytanie, gdzie Staszek był w nocy, w której dokonano pobicia, odpowiada, że w domu.

Gdy pada pytanie, czy ktoś może to potwierdzić, do rozmowy włącza się kurator Joanna (Dominika Figurska)
. Daje Staszkowi alibi, przyznając się do romansu z nim, i wspólnie spędzonej nocy. Jej kariera, jako kuratora, jest skończona. Staszek dowiaduje się o przeszłości Aśki – zanim została kuratorem, była ambitną i nieugiętą prokurator w stolicy. Jej zesłanie do Zakopanego było konsekwencją wyciszenia „dużej sprawy”, nad którą pracowała.

Po przesłuchaniu, w gabinecie Aśki pojawia się prokurator Zatoński, dawny znajomy. Proponuje jej powrót do Warszawy i fotel Zastępcy Prokuratora Okręgowego, swojego zastępcy, co wydaje się być dla niej jedyną możliwością pozostania w zawodzie, a jednocześnie sporym awansem.

Staszek, nie wiedząc nic o propozycji pracy w Warszawie, próbuje pocieszyć Joannę mówiąc, że wszystko będzie dobrze i że nigdy jej nie zostawi. Podczas spotkania na jej tarasie, pijąc wino i rozmawiając, Staszek wyznaje Aśce miłość, zaczynają się całować..

Ratownicy już jutro o 21.30 na antenie TVP1. A w sobotę o 16.00 powtórka odcinka trzeciego. Zapraszamy!

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także