Trwa ładowanie...
d1o9oni
d1o9oni

[

]( http://www.fakt.pl )

W show-biznesie nic nie trwa wiecznie. Rozpadają się nie tylko małżeństwa, ale również przyjaźnie. Dawni powiernicy często stają się największymi wrogami.

1. Maja Sablewska i Edyta Górniak

Przyjaźń między Edytą Górniak i Mają Sablewską narodziła się ok. 10 miesięcy temu, kiedy panie zaczęły współpracować. Przez ten czas piosenkarka w niemal każdym wywiadze mówiła o tym, jaką wspaniałą osoba jest jej agentka. Kiedy jednak kilka dni temu Maja zgodziła się zasiąść w jury show ”X Factor”, Edyta od razu ją zwolniła. Czyżby była zazdrosna, że TVN nie zaproponował tego jej? Miejsce 1.

d1o9oni

Hanna, kiedyś jeszcze nosząca nazwisko Smoktunowicz i Kinga Rusin były nierozłączne i były dla siebie wsparciem. Hania była nawet świadkiem na ślubie Kingi i Tomasza Lisa. I to właśnie z powodu dziennikarza przyjaźń między paniami się skończyła. Bo Hanna Lis zajęła miejsce Kingi i została żoną Lisa. Miejsce 2. w naszym zestawieniu.

3. Victoria Beckham i Mel B

Mel B chciała wypożyczyć do swojego reality show kilka sukienek z kolekcji Victorii. Niestety, żona Davida Beckhama się na to nie zgodziła, bo wiedziała, że nie będą one pasowały na krągłości Mel B. I tak przez kilka kreacji wieloletnia przyjaźń między paniami legła w gruzach. Miejsce 3.

Paris Hilton ma jedną zasadę: jej przyjaciółki muszą zawsze stać w jej cieniu. I tak na początku było z Kim Kardashian. Niestety, gdy dziedziczka zaczęła zabierać Kim na imprezy, media za bardzo zainteresowały się jej piękną przyjaciółką. Paris śmiertelnie obraziła się więc na Kardashian. Szybko się okazało, że jej obawy nie były bezpodstawne. Teraz to Kim jest najsłynniejszą celebrytką świata, a o Paris mało kto pamięta. Miejsce 4.

d1o9oni

5. Marek Kościkiewicz i Andrzej Krzywy

Przez 20 lat tworzyli zespół „De Mono”. W wywiadach często podkreślali, że mogą na sobie polegać i łączy ich prawdziwa przyjaźń. Zażyłe relacje skończyły się jednak 3 lat temu. Marek i Andrzej próbowali wtedy zrobić solowe kariery. Niestety z marnym skutkiem. Nie chcąc współpracować, zaczęli się kłócić o prawo do nazwy zespołu. Miejsce 5.

6. Iza Miko i Natalia Lesz

Iza i Natalia kiedyś były bardzo blisko. Jako nastolatki razem mieszkały w Nowym Jorku i wzajemnie się wspierały. Teraz nie tylko nie utrzymują kontaktów, ale również niechętnie się przyznają, że kiedyś w ogóle się spotkały. Miejsce 6.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rusin buduje imperium

d1o9oni
d1o9oni

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o9oni