Trwa ładowanie...
d1o132g

"Przyjaciółki": Nicole Bogdanowicz ścięła włosy. I to jak!

Nicole Bogdanowicz to młoda aktorka znana z seriali, np. z "Przyjaciółek". Ostatnio gwiazda postanowiła całkowicie zmienić wizerunek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Bogdanowicz
Nicole Bogdanowicz (ONS.pl)
d1o132g

Nicole Bogdanowicz zmieniła fryzurę. Do fryzjera poszła po to, by ściąć włosy - i to dość drastycznie. Jednak przy okazji aktorka zrobiła coś dobrego. Długie pasma zapleciono jej w warkocze, a odcięte "ogonki" spakowano. Włosy powędrują do fundacji. Bogdanowicz po metamorfozie wygląda świetnie. Jednak ważniejsze jest to, że w najnowszym wpisie zachęca swoich fanów do podobnych gestów.

"I jak Wam się podoba? Warkoczyki oddaję oczywiście wspaniałej fundacji @fundacjaraknroll i zachęcam Was do zrobienia tego samego, jeśli będziecie kiedyś ścinać długie włosy. Grzegorz, you made my day, dziękuję!" - napisała Nicole na swoim instagramowym profilu.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Faktycznie, stylista fryzur się spisał, a jasnowłosa gwiazda prezentuje się doskonale. Wcześniej miała długie włosy, które sięgały aż do połowy pleców. Bogdanowicz przeszła sporą przemianę - teraz ma na głowie lekkiego boba, który jest hitem przynajmniej od kilku sezonów. I nie wygląda na to, by moda miała szybko przeminąć.

Za nowy wygląd 21-letniej aktorki odpowiada Grzegorz Duży, który już wcześniej miał okazję zajmować się włosami Bogdanowicz.

Nicole Bogdanowicz ONS.pl
Nicole Bogdanowicz

Nicole od kilku lat gra w serialu "Przyjaciółki". Wciela się w córkę Anki Strzeleckiej, Julkę. Jej mamę gra Magdalena Stużyńska.

d1o132g

Podziel się opinią

Share

d1o132g

d1o132g