Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Koliber", "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Niewidzialny" [08-05-2019]

Program TV na środę – 8 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy dramat sensacyjny "Koliber" z Jasonem Stathamem i Agatą Buzek, kultową komedię "Nie zadzieraj z fryzjerem" z Adamem Sandlerem oraz film przygodowy "Niewidzialny" z Jessiką Biel i Jamiem Foxxem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na środę – "Koliber", "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Niewidzialny" [08-05-2019]
Źródło: Materiały prasowe
d48vjq5

"Koliber" – program TV na środę 08.05.2019

Joey to były komandos i weteran wojny w Afganistanie. Udało mu się uciec przed sądem wojskowym. Trafia do środowiska bezdomnych w Londynie. Próbuje zapomnieć o wojennych wydarzeniach i odnaleźć się w nowej rzeczywistości, choć nie ma żadnych perspektyw pracy. Podczas codziennej walki o przetrwanie towarzyszy mu Isabel.

Pewnego dnia Joey zostaje pobity przez grupę przestępców. Przypadkiem trafia do opuszczonego mieszkania. Otrzymuje szansę wykorzystania cudzej tożsamości, aby wrócić do normalnego życia. Znajduje pracę w restauracji, zaczyna układać sobie życie. Wspiera go Cristina, siostra zakonna. Kiedy dowiaduje się, że Isabel została zamordowana, mężczyzna postanawia pomścić jej śmierć.

W rolach głównych Jason Statham i Agata Buzek. Reżyserem Steven Knight.

"Koliber" – 20:00, TV Puls

"Nie zadzieraj z fryzjerem" – program TV na środę 08.05.2019

Zohan jest jednym z najlepszych komandosów w Izraelu, ale ma już dość swojej pracy. Coraz częściej zastanawia się nad jej rzuceniem, by zrealizować swoje największe marzenie, jakim jest wykonywanie zawodu fryzjera. Podczas jednej z akcji pozoruje własną śmierć i ucieka do Nowego Jorku po marzenia. Początki w nowym miejscu nie są łatwe, ale Zohan nie poddaje się. Wkrótce dzięki swojej wytrwałości dostaje wymarzoną pracę.

d48vjq5

Jego radość nie trwa jednak długo. Przez przypadek na ślad Zohana trafia jego odwieczny wróg. Były agent nie może tego zignorować i postanawia dzielnie stawić czoło swojemu przeciwnikowi. Musi wrócić do dawnego fachu.

W roli głównej Adam Sandler.

"Nie zadzieraj z fryzjerem" – 20:40, Polsat

"Niewidzialny" – program TV na środę 08.05.2019

Troje pilotów amerykańskiej marynarki wojennej zostaje wybranych do tajnej misji. Kapitan George Cummings prezentuje im najnowszy model samolotu bojowego - bezzałogowy myśliwiec EDI, który jest niewidzialny dla radarów i steruje nim sztuczna inteligencja. Piloci mają za zadanie przetestować maszynę.

d48vjq5

Pierwsza faza lotu przebiega bez większych zakłóceń. Problem jednak pojawia się podczas powrotu do bazy. Załoga trafia w środek burzy. Nagle w samolot uderza piorun. Maszyna w jednym momencie przestaje reagować na polecenia i zaczyna realizować własną misję. Kieruje się na Rosję, gdzie zamierza zaatakować zaprogramowany wcześniej cel. Piloci za wszelką cenę muszą odzyskać panowanie nad samolotem. W przeciwnym razie dojdzie do wojny. Losy ludzkości znajdują się w rękach Bena, Kary i Henry'ego.

W rolach głównych Jessica Biel, Jamie Foxx i Josh Lucas.

"Niewidzialny" – 21:00, TV 4

d48vjq5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48vjq5
d48vjq5