Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: Siatkarska Liga Narodów - mecz Włochy-Polska, "Ocean’s Twelve: Dogrywka", "Rambo 2" [23-06-2019]

Program TV na niedzielę – 23 czerwca 2019. Dziś w TV mecz Siatkarskiej Ligi Narodów Włochy-Polska, komedia sensacyjna "Ocean’s Twelve" z George’em Clooneyem i Bradem Pittem oraz film sensacyjny "Rambo 2" z Sylvestrem Stallone’em. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę: Siatkarska Liga Narodów - mecz Włochy-Polska, "Ocean’s Twelve: Dogrywka", "Rambo 2" [23-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d22brt1
d22brt1

Siatkarska Liga Narodów - mecz Włochy-Polska – program TV na niedzielę 23.06.2019

W swoim trzecim meczu turnieju w Mediolanie Polacy podejmą reprezentację Włoch. Oba zespoły wciąż są w grze o miejsce w turnieju finałowym Ligi Narodów. Zwycięstwo może zdecydowanie przybliżyć do awansu. “Biało-czerwoni” zrobią wszystko, żeby zmazać plamę po nieudanym turnieju w Iranie.

Siatkarska Liga Narodów - mecz Włochy-Polska – 19:50, TVP1, TVP Sport, Polsat Sport

"Ocean’s Twelve: Dogrywka" – program TV na niedzielę 23.06.2019

Mijają trzy lata, odkąd genialny złodziej Danny Ocean i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej efektownych i lukratywnych skoków w historii. Ukradli 160 milionów dolarów - tym samym wyczyścili skarbiec właściciela kilku kasyn w Las Vegas Terry'ego Benedicta. Po podziale pieniędzy każdy członek ekipy Danny'ego próbuje wieść zwyczajne życie. Sam Ocean rozkoszuje się rodzinnym szczęściem z żoną Tess. Jednak na jego ślad wpada żądny zemsty Benedict. Stawia ultimatum: w ciągu dwóch tygodni mają mu zwrócić zrabowane pieniądze wraz z odsetkami, bo inaczej wszyscy złodzieje zginą.

Grupa Danny’ego spotyka się, by by połączyć siły przeciwko wspólnemu wrogowi. Udają się do Europy, ponieważ nie mogą już działać w USA. Mają nadzieję na dokonanie tam równie spektakularnego skoku. Za nimi podąża oficer śledcza Isabel Lahiri, była dziewczyna jednego z członków grupy.

d22brt1
"Ocean’s Twelve: Dogrywka" – 20:00, TVN

"Rambo 2" – program TV na niedzielę 23.06.2019

John Rambo siedzi w więzieniu. Jego dawny dowódca, pułkownik Samuel Trautman, pomaga mu odzyskać wolność. Oczekuje jednak, że w zamian za pomoc dawny komandos podejmie się niebezpiecznej misji w Wietnamie. Musi odnaleźć amerykańskich jeńców, którzy przebywali w tym samym obozie, z którego jemu udało się uciec. Wkrótce Rambo dowiaduje się, że ma jedynie zdobyć dowody na przetrzymywanie więźniów, a ich uwolnieniem zajmą się siły specjalne pod dowództwem samego Trautmana. Po wylądowaniu w dżungli szybko orientuje się, że jest zdany tylko na własne umiejętności, a jego największymi wrogami są nowi mocodawcy. Jego przewodniczką zostaje piękna wietnamska Co Bao, działaczka antykomunistyczna.

W roli głównej Sylvester Stallone.

"Rambo 2" – 22:30, TVN

d22brt1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22brt1