Program TV na czwartek 16 lipca - "Terminal", "Honey", "O północy w Paryżu"
[Galeria]
Program TV na czwartek 16 lipca. Stacje TV przygotowały na wieczór kilka dobrych filmów.
Do wyboru mamy m.in. hitową komedię romantyczną "Terminal" z Tomem Hanksem, film obyczajowy "Honey" z Jessiką Albą oraz komedię obyczajową "O północy z Paryżu" z Owenem Wilsonem i Marion Cotillard.
Oto telewizyjne propozycje na czwartek 16 lipca.
"Terminal" - program TV na czwartek 16 lipca
Viktor Navorski leci do Nowego Jorku. Zostaje zatrzymany na lotnisku. Jego państwo w trakcie wojny przestało istnieć, więc jako człowiek bez obywatelstwa nie może przekroczyć terenu lotniska. Z czasem terminal staje się jego nowym domem, zdobywa pracę i przyjaciół. Pewnego dnia poznaje stewardesę Amelię, w której się zakochuje. Obecność Navorskiego na lotnisku stanowi jednak problem dla dyrektora terminalu - Franka Dixona. Mężczyzna za wszelką cenę stara się pozbyć intruza.
"Terminal" - godz. 20:05, Polsat
"Honey" - program TV na czwartek 16 lipca
Młodziutka Honey Daniels mieszka w podmiejskich slumsach. Marzy o karierze tancerki. Za dnia uczy dzieci w szkole tańca, po nocach pracuje jako barmanka. Pewnego wieczoru tańczącą w klubie dziewczynę zauważa producent muzyczny Michael Ellis i proponuje jej kontrakt. Nie ma wobec niej jednak uczciwych zamiarów. Chce, żeby została jego kochanką. Honey odrzuca ofertę i rozkręca swoją szkołę tańca. Pomaga jej w tym raper Chaz. Między nimi rodzi się uczucie.
"Honey" - godz 22:00, TVN
"O północy w Paryżu" - program TV na czwartek 16 lipca
Hollywoodzki scenarzysta Gil Pender pracuje nad swoją swoją pierwszą powieścią. Z narzeczoną i jej rodzicami odwiedza Paryż. Jest tak zauroczony miastem, że chce tu zostać na stałe. Para przypadkiem spotyka przyjaciela kobiety, pewnego siebie Paula. Gil go nie cierpi, ale Inez jest nim zachwycona. Między nią a jej narzeczonym coraz częściej dochodzi do nieporozumień. Pewnej nocy Pender upija się i gubi się, wędrując urokliwymi uliczkami Paryża. O północy podjeżdża samochód w stylu retro i pasażerowie, ubrani jak w 1920 roku, zabierają Gila ze sobą. Idą razem do baru. W pewnym momencie Amerykanin orientuje się, że trafił do przeszłości - znalazł się w epoce, którą uwielbia, i ma okazję porozmawiać z ulubionymi artystami. Poznaje piękną Adrianę, kochankę Pablo Picasso. Między nią a przybyszem z przyszłości rodzą się uczucie i fascynacja.
"O północy w Paryżu" - godz. 22:50, Polsat