Trwa ładowanie...

Program festiwalu w Kielcach nadal nieznany. My mamy podpowiedź

Nowy format festiwalu w Kielcach ma stać się szansą dla artystów mniej znanych i dla twórców treści wszelkiej, którzy do tej pory znani byli tylko ze swoich youtube’owych kanałów. Kto ma największe szanse na pojawienie się na scenie kieleckiego amfiteatru „Kadzielnia” w 2018 roku?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program festiwalu w Kielcach nadal nieznany. My mamy podpowiedźŹródło: East News
d4b45yk

Tak naprawdę w polskiej wersji kanału Youtube popularnością cieszą się cztery rodzaje kanałów: te z grami, śmiesznymi filmikami, poradami dotyczącymi makijażu oraz kanały wytwórni fonograficznych, na których obejrzeć możemy najnowsze dokonania ich podopiecznych. Są oczywiście jeszcze młodzi, utalentowani wokaliści, którzy na swoich kanałach dzielą się coverami popularnych utworów. I to w nich pokładamy nadzieję, na zachowanie poziomu artystycznego festiwalu.

Przedzierając się przez internetowe gąszcza, wybraliśmy przykładowy program, który już wkrótce ogłosić może Telewizja Polska. Prosimy nie sugerować się poniższym wyborem, bo wymienionym artystom życzymy naprawdę dobrze i nie chcemy ich mieszać w jakiekolwiek polityczne rozgrywki.

Gimpson, znany jako Gimper, a tak naprawdę Tomasz Działowy. Raper i youtuber, który swoją przygodę z wideoblogiem rozpoczął w 2011 roku, od tworzenia filmików poświęconych grom wideo. Trzy lata później zadebiutował na rapowej scenie, wydając debiutancki album pt. „Jeden”. Jednak to współpraca z DJ-em REMO i utwór „Bombsite A” przyniósł Gimpsonowi potrójną platynę. W chwili powstawania tego artykułu singiel ten ma ponad 15 mln odtworzeń. Płynąc na fali sukcesu, Gimpson wydał drugi krążek „Niepowstrzymany”. Czy zatem cokolwiek powstrzyma go przed koncertem w Kielcach? Chyba tylko przeniesienie imprezy do Rzeszowa…

d4b45yk

Sylwia Lipka, która co prawda pierwsze kroki na deskach teatrów muzycznych stawiała w wieku 6 lat, ma teraz szansę na wielki przełom w karierze. Jej vlogi cieszą się niesłabnącą popularnością, a łączna liczba wyświetleń przekracza 25 milionów. Lipka jest częścią projektu Young Stars, promującym muzykę dla nastolatków. Wierzymy, że doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata, przeniesie się na nowo powstały twór, jakim będzie festiwal w Kielcach.

W tym samym młodzieżowym projekcie biorą udział także bracia Jeremi i Artur Sikorscy, którym kanał na YouTubie również otworzył drzwi do wielkich scen i wypełnionych po brzegi sal koncertowych. Bracia występują zarówno solo, jak i w duecie, zatem w razie problemów z wypełnieniem koncertowej rozpiski, można wykorzystać ich w różnych kombinacjach.

Od wrzucania coverów na swój kanał w serwisie YouTube swoją karierę rozpoczęła również Sylwia Przybysz. Piękna, młoda i utalentowana. Jej piosenka pt. „Happy End” idealnie pasowałaby na zakończenie festiwalu. Fani by się dobrze bawili, a ironią tej sytuacji TVP utarłaby nosa prezydentowi Opola i negatywnie nastawionym obserwatorom.

Poza tym proponujemy wykorzystać także youtuberów, vlogerów i gamerów, którzy pojawiają się w jednym z programów emitowanych na antenie TVP 2. Mogą oni prowadzić warsztaty, czy inne imprezy towarzyszące. Doświadczenie z Telewizją Polską już mają, więc współpraca powinna przebiegać bez większych problemów. Muszą tylko uważać, żeby nie popełnić jakiejś gafy i nie przejść na ciemną stronę mocy, bo jak trafią na czarną listę to już nawet liczba subskrybentów im nie pomoże.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4b45yk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b45yk
d4b45yk