Trwa ładowanie...

Prezenter TVP był... aktorem!

Prezenter TVP był... aktorem!Źródło: AKPA
d2y340d
d2y340d

[

]( http://www.fakt.pl )

Grzegorz Miśtal już od ponad roku jest współgospodarzem "Kawy czy herbaty".

Dziennikarz przyznaje, że choć początki w porannym programie nie należały do najłatwiejszych, to teraz radzi sobie świetnie. Miśtal „Kawę czy herbatę” prowadzi wraz z Agatą Konarską i jak podkreśla tworzą zgrany duet.

d2y340d

Jedynym mankamentem tej pracy są wczesne pobudki... – Wstaję o trzeciej w nocy. Nie potrafię inaczej, bo muszę wziąć prysznic i zjeść normalne śniadanie, czyli robię wszystko to, co robią ludzie, którzy wstają o siódmej rano. Ale nieźle znoszę to wczesne zrywanie się z łóżka. Dopiero wieczorem mam mały kryzys, a nie mogę odespać w ciągu dnia, bo mam małe dzieci – opowiada nam Miśtal.

Dziennikarz mimo nawału pracy znajduje także czas na relaks. – Zacząłem biegać i muszę przyznać, że ten sport mnie bardzo wciągnął. Niestety okazało się, że odnowiła się kontuzja stopy i prawdopodobnie czeka mnie operacja. Żałuję bardzo, że się tak stało, bo chciałem uczestniczyć w maratonie „Biegnij Warszawo”, ale niestety w tym roku się nie udało – opowiada nam Grzegorz Miśtal.

Dziennikarz zdradził nam też, że mimo aktorskiego wykształcenia, nie tęskni za sceną. – Życie weryfikuje nasze plany i marzenia. W młodości bardzo chciałem być aktorem, ale jednocześnie już na studiach zacząłem swoją przygodę z dziennikarstwem – pracowałem w krakowskim radiu. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez dziennikarstwa.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Córka Lindy w tarapatach!

d2y340d
d2y340d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y340d