Trwa ładowanie...
hotel 52
19-02-2010 10:47

Prezentacja Wiosennej Ramówki Polsatu

Share
Prezentacja Wiosennej Ramówki PolsatuŹródło: AKPA
d2vmeqv

Polsat odsłania karty i wyciąga asy z rękawa! Wiemy już, co zaoferowały swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat?

Zamiast cotygodniowych sobotnich występów w "Jak Oni śpiewają!" nowe muzyczne show na żywo - "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us", w którym rywalizować będzie 10 śpiewających par, składających się z profesjonalistów i amatorów. Profesjonaliści wystąpią w roli nauczycieli. Ich zadaniem będzie jak najlepiej przygotować swoich partnerów do wspólnego występu.

W pierwszej edycji programu zobaczymy następujące pary: Halinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Ivana Komarenko i Paulinę Sykut, Łukasza Zagrobelnego i Joannę Koroniewską, Piotra Kupichę i Annę Bosak, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, Małgorzatę Ostrowską i Grzegorza Halamę, Paullę i Artura Partykę, Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę, Jacka Wójcickiego i Ewę Wachowicz. W fotelach jury zasiądą - Tomasz Karolak w towarzystwie Ireny Santor oraz Dody.

Dla tych, którzy zastanawiają się czy będąc jurorką Doda pokaże lwi pazur, czy gołębie serce, odpowiedź może być tylko jedna.

d2vmeqv

"Mam tak bogatą osobowość, że szufladkowanie mnie w podgrupy typu "surowa" - "łagodna" jest krzywdzące. Jestem bardzo nieprzewidywalna i kompletnie nie jestem w stanie przewidzieć, co zrobię za pięć minut, a co dopiero jakim będę jurorem" - oświadczyła Doda.

Program poprowadzi duet Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga. "Po cichutku mam faworytów, ale nie będę zdradzał, jako iż będę starał się być osobą bezstronną w tym programie. Wprowadzającą klimat pozytywnej energii i miłej zabawy. Mam nadzieję, że uda mi się wykonać to zadanie" - przyznał lider kabaretu "Łowcy. B".

Drugą propozycją rozrywkową, tym razem na niedzielne popołudnia, jest show "On i Ona", w którym znane pary małżeńskie będą miały za zadanie udowodnić, jak dobrze znają swoje poglądy, upodobania, zwyczaje i gusty. Będą to m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Dariusz Michalczewski i Basia Imos, Mateusz Borek i Joanna Chętnik, Iwona Pavlovic i Wojciech Oświęcimski, czy Piotr Kupicha z żoną Agatą. Program poprowadzi Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

Pani Agata nie wątpi, że jest to dobrany duet: "Nazywamy siebie rodzeństwem kosmicznym. Znamy się od lat, bardzo się lubimy, a nawet uwielbiamy. Możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy przyjaciółmi. Mamy podobny temperament, energię, urodziliśmy się w tym samym roku i mamy podobne poczucie humoru".

d2vmeqv

Jeśli o nowości serialowe chodzi Polsat przygotował jedną - "Hotel 52" - ale za to w doborowej obsadzie. Zgodziła się w nim zagrać stroniąca zazwyczaj od seriali Magdalena Cielecka. W głównej roli zobaczymy Laurę Samojłowicz, a w pozostałych m.in. Rafała Królikowskiego, Marzenę Trybałę, Magdę Stużyńską, czy Magdę Kumorek. Akcja serialu rozgrywa się w luksusowym warszawskim hotelu, gdzie poznajemy perypetie życiowe personelu i gości, z których niemal każdy skrywa jakąś tajemnicę. W charakterze gości "Hotelu 52" zobaczymy plejadę polskich gwiazd, m.in. Beatę Ścibakównę, Lesława Żurka, Małgorzatę Zajączkowską, Leszka Teleszyńskiego, czy Mateusza Damięckiego.

Po roku nieobecności na antenę Polsatu wraca kultowy serial komediowy "Daleko od noszy". Do zwariowanej ekipy szpitalnej dołączy kilku nowych bohaterów, których zagrają Jerzy Kryszak, Joanna Koroniewska oraz aktorzy Teatru Montownia - Maciej Wierzbicki oraz Rafał Rutkowski. Natomiast widzom, którzy cenią sobie historie z życia wzięte, Polsat ma do zaoferowania trzy nowe propozycje: codzienny serial paradokumentalny "Dlaczego ja?", cykl wstrząsających dokumentów "Zabić z miłości" oraz serial mystery crime "Przeznaczenie" z autentyczną wróżką w roli głównej.

Konferencja prasowa, podczas której dowiedzieliśmy się, co w Polsacie "piszczy" na wiosnę, odbyła się w warszawskim klubie Platinium, który zajaśniał od gwiazd.

Zobacz także:

d2vmeqv

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d2vmeqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vmeqv
d2vmeqv