Poznaj Chirurgów na DVD

Poznaj Chirurgów na DVD
Źródło zdjęć: © Imperial CinePix

11.12.2007 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapomnij o Ostrym dyżurze i innych medycznych sagach. Czas poznać nowy standard produkcji telewizyjnej! Na DVD pojawił się właśnie "zachwycający" serial "Grey’s anatomy: Chirurdzy", który w przeciwieństwie do poprzedników koncentruje się na pełnym kolorytu prywatnym życiu lekarzy i chirurgów.

laureat Złotego Globu 2007 w kategorii Najlepszy serial dramatyczny opowiada historię piątki stażystów Seattle Grace Hospital widzianą oczami Meredith Grey (Ellen Pompeo), córki znanego na cały świat chirurga Ellis Grey. Wspólnie z innymi stażystami Meredith musi poradzić sobie z podwójnymi dyżurami, rywalizacją oraz faktem, że mężczyzna, z którym spędziła noc jest jej szefem.

Od premiery w 2005 roku krytycy zachwycają się znakomitym dobraniem w scenariuszach pierwiastków składających się na dobrą produkcję telewizyjną, idealnym połączeniem komedii z prozą życia. Widzowie pokochali rewelacyjnie dobraną obsadę (i włosy Patricka Dempsey’a), opowiadane historie oraz specjalnie wyszukaną pod kątem każdej sceny muzykę.

Casting w serialu Grey’s anatomy: Chirurdzy doceniono już wielokrotnie, przyznając osobom odpowiedzialnym zań, Lindzie lowy oraz John’owi Brace m.in. statuetki EMMY 2006. Cała obsada otrzymała natomiast m.in. laury w postaci Satellite Award 2006 za Najlepszy zespół aktorski oraz statuetki Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (Screen Actors Guild 2007).

Doskonała aktorka Sandra Oh za kreację doktor Cristiny Yang otrzymała Złotego Globa 2006, a nominację do tej prestiżowej nagrody otrzymali Patrick Dempsey (dwukrotnie: w 2006 i 2007r.), Katherine Heigl (2007) oraz Ellen Pompeo (2007r.)

Pierwszy sezon serialu znanego z anteny Polsatu oraz kanału FOXLife zawierający wszystkie 9 epizodów z polskim lektorem oraz napisami został wydany przez Imperial CinePix. Patronem medialnym wydania jest WIRTUALNA POLSKA

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także