Trwa ładowanie...
09-03-2010 12:33

Powraca "Daleko od noszy"!

Share
Powraca "Daleko od noszy"!Źródło: Telewizja Polsat
d3vxbgp

Na antenę powraca uwielbiany i wielokrotnie nagradzany przez widzów serial komediowy „Daleko od noszy”. Dobrze znani i lubiani bohaterowie pojawią się w nowych okolicznościach, ale ze znanymi problemami.

Po roku nieobecności, z którą nie chcieli pogodzić się widzowie, do Polsatu wraca kultowy serial komediowy „Daleko od noszy”. Wielbiciele siostry Basen (Hanny Śleszyńskiej)
, dr Kidlera (Pawła Wawrzeckiego)
, Ordynatora (Krzysztofa Kowalewskiego)
, dr Wstrząsa (Krzysztofa Tyńca), dr Basena (Piotra Gąsowskiego)
i najpiękniejszej polskiej lekarki dr Karinki (Anny Przybylskiej) będą mogli śledzić dalsze perypetie swoich ulubieńców.

Reforma służby zdrowia przeniosła ich teraz w nowocześniejsze otoczenie, gdyż dzięki dotacji z Unii Europejskiej ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, iż remont szpitala także został przeprowadzony według standardów sprzed lat. Więc szybko kafelek po kafelku, listewka po listewce, piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość.

d3vxbgp

Do wesołej ekipy szpitalnej dołącza kilku nowych bohaterów, wśród których pojawia się biznesmen cwaniaczek (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życiu uczuciowym żeńskiego personelu szpitala. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat – Joanna Koroniewska.

Nowe odcinki od 13 stycznia, w każdą sobotę o 19.30.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d3vxbgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vxbgp
d3vxbgp