Trwa ładowanie...

"Polityka" Patryka Vegi będzie serialem

Kolejny film Patryka Vegi dostanie swoją dłuższą, serialową wersję. Po "Botoksie" i "Kobietach mafii" na mały ekran trafi "Polityka".
Share
"Polityka" Patryka Vegi weszła do kin 4 września 2019 r.
"Polityka" Patryka Vegi weszła do kin 4 września 2019 r.Źródło: Materiały prasowe, Fot: Kino Świat
dgno0ux

Serial ma liczyć 4 odcinki, a każdy będzie trwał ok. 45 minut. Całość zostanie wyemitowana na Canal+ w weekend 21-22 grudnia o godz. 21:00.

"Polityka" trafiła do polskich kin 4 września br.. Z miejsca stała się hitem. Wszyscy chcieli zobaczyć dzieło kontrowersyjnego reżysera, który zrobił wcześniej wokół niego sporo szumu. Podobno politycy PiS próbowali nakłonić Vegę, by przesunął premierę filmu na po wyborach. Ostatecznie wszystko poszło zgodnie z planem. Choć publiczność tłumnie przybyła na film, zdania na jego temat były podzielone.

Jak można się było domyślić, szumnie zapowiadana premiera nikomu w niczym nie zaszkodziła. Może poza samym reżyserem, który jeszcze przed premierą dostał pozew od Bartłomieja Misiewicza. W październiku wydał oświadczenie, w którym przeprosił polityka i oświadczył, że postać z jego filmu nie jest na nim wzorowana.

dgno0ux

Film mimo wszystko odniósł kasowy sukces, a Vega najwidoczniej ma w rękawie jeszcze kilka pikantnych historii o politykach. Zobaczymy je wkrótce w serialu.

Zobacz także: Pierwsi widzowie o "Polityce" Patryka Vegi: "Za dużo seksu"

dgno0ux

Podziel się opinią

Share
dgno0ux
dgno0ux