Trwa ładowanie...

Półfinał "Agent - Gwiazdy"! Z programu odpadło dwóch uczestników

W ubiegłym tygodniu z programem pożegnał się Marek Włodarczyk, który zarzucał uczestnikom, że nie potrafią grać fair play. Do półfinału dotarli: Daria Ładocha, Odeta Moro, Alan Andersz, Piotr Kędzierski i Jarosław Kret. Kto tym razem opuścił show "Agent - Gwiazdy"?

Półfinał "Agent - Gwiazdy"! Z programu odpadło dwóch uczestnikówŹródło: TVN/x-news
d2qhr7a
d2qhr7a

W półfinałowym odcinku gwiazdy zmierzyły się z trzema zadaniami. Zaczęło się niepozornie, od treningu strzelania z łuku. Następnie uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Daria i Odeta musiały zagrać w tradycyjną argentyńską grę "El Pato" i jadąc na koniach, przewieźć koszyk z gęsią z jednego miejsca na drugie.

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Zadanie nie było proste, gdyż utrudniali je pasterze bydła, próbujący przechwycić gęś. Po drodze dziewczyny musiały m.in. strzelać z procy do butelek i oddzielać zagrody owcom.

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Mężczyźni w tym czasie robili zdjęcia ptakom - im rzadszy gatunek udało im się sfotografować, tym wyższą kwotę otrzymywali.
- Absolutnie amajzing, zawsze o tym marzyłem, żeby siedzieć i robić zdjęcia ptakom - kpił Andersz.

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Na zadanie tradycyjnie narzekał Kędzierski. Nie podobało mu się, że musiał wchodzić po schodach i patrzeć na ptaki z góry.
- Nie mam sportowej zajawki, nienawidzę takich zadań i nienawidzę ptaków - marudził.

d2qhr7a

Ostatecznie dziewczyny zdobyły jedynie 150 złotych z 7 tys. złotych w puli, natomiast chłopakom udało się wygrać 4,8 tys. złotych.

W kolejnym zadaniu uczestnicy mogli wykorzystać nabyte wcześniej umiejętności. Wszyscy strzelali z łuków. Najlepsi w tej konkurencji okazali się Odeta i Alan. To oni dostali szansę na walkę o immunitet.

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Zadanie polegało na trafieniu płonącą strzałą w tratwę i spaleniu znajdujących się na niej pamiętników pozostałych uczestników. Daria, Jarek i Piotr mieli uniemożliwić kolegom zdobycie immunitetu. Najbardziej z "przeszkadzania" cieszył się Jarek. - Będę wreszcie oficjalnie sabotować. Odeta i Alan przegrali z wiatrem i nie oddali ani jednego celnego strzału.

Agent Gwiazdy 2, Odcinek11, O.Moro, A.Andresz, TVN Piotr Filutowski TVN/x-news
Agent Gwiazdy 2, Odcinek11, O.Moro, A.Andresz, TVN Piotr Filutowski Źródło: TVN/x-news

Ostatecznie z programem pożegnała się dwójka uczestników. Jako pierwszy show opuścił Piotr Kędzierski, a wkrótce dołączył do niego Alan Andersz. W finale drugiej edycji "Agent - Gwiazdy" zobaczymy zatem Odetę Moro, Darię Ładochę i Jarosława Kreta. Już wiecie, kto jest agentem? Czyżby sprawdziły się spekulacje na temat kobiety-agenta (tutaj pisaliśmy więcej na ten temat: Odeta Moro zdemaskowana? Będzie zaskoczeni, co ją zdradziło)?

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2qhr7a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhr7a