Szyderczy wpis Kraśki. Celnie podsumował polskie drogi

Piotr Kraśko zażartował z polskich dróg
Piotr Kraśko zażartował z polskich dróg
Źródło zdjęć: © AKPA

19.02.2021 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykański łazik Perseverance rozpoczął swoją misję na Marsie. Przy tej okazji Piotra Kraśkę naszła zabawna, choć w sumie smutna refleksja na temat podróżowania nie tyle między planetami, co po Polsce.

W czwartek wieczorem oczy całego świata, w przenośni, były wpatrzone w niebo. Z zapartym tchem wyczekiwano na wiadomość z NASA o bezpiecznym lądowaniu amerykańskiego łazika Perseverance, od której za sprawą odległości, dzieliło Ziemian siedem minut grozy. Szczęśliwie po raz kolejny byliśmy świadkami niezwykłego osiągnięcia ludzkości, powodzenia misji, która w niedalekiej przyszłości ma umożliwić podróże na Czerwoną Planetę. Lądowanie maszyny skonstruowanej przez inżynierów z NASA skłoniło Piotra Kraśkę do zabawnej, choć smutnej zarazem refleksji, którą podzielił się z fanami na swoim instagramowym profilu.

Jak zauważył gospodarz "Faktów" TVN, łatwiej pokonać kosmiczne odległości między planetami niż pomiędzy położonymi blisko siebie miastami w Polsce. Przykład? Chociażby słynna zakopianka, która od lat jest zmorą kierowców.

Dziennikarz TVN odniósł się do popularnej trasy między Krakowem a Zakopanem, której przebycie, zwłaszcza po ostatnich opadach śniegu, nie należy ani do szybkich, ani przyjemnych.

Kraśko zamieścił na Instagramie jedno z pierwszych zdjęć, jakie po wylądowaniu na Marsie wykonał łazik Perseverance, i tak podsumował polskie drogi:

"Co za historia - okazuje się, że łatwiej w ostatnich dniach wylądować na Marsie niż po weekendzie dojechać do Krakowa z Zakopanego 😊".

Internauci śledzący profil dziennikarza docenili zarówno jego poczucie humoru, jak i trafność tego porównania.

"Ha ha ha prawda, smutna prawda 🤣😂", "Porównanie nieziemskie 😂😂😂", "Jeszcze chyba długo tak będzie 🙈😋" - wtórowali Kraśce fani. Wy też jesteście takimi pesymistami?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także