Trwa ładowanie...

"Pierwsza randka": nowy program randkowy w TVP

Wiosną TVP2 pokaże nowy program, w którym będzie kojarzyć pary. Będzie oparty na formacie „First Dates”, nawiązującym do idei szybkich randek, nadawanym w w brytyjskiej stacji Channel 4.

Share
"Pierwsza randka": nowy program randkowy w TVP
Źródło: kadr z programu
d41kqfx

Program polega na tym, że osoby, które wcześniej się nie znały, są zapraszane na randkę do restauracji w centrum miasta. Kelnerzy serwują posiłek, a uczestnicy muszą w krótkim czasie dowiedzieć się jak najwięcej o sobie, by na końcu zdecydować, czy chcą się spotkać ponownie. Nad wszystkim ma czuwać właściciel lokalu.

Widzowie w każdym odcinku zobaczą po kilka randek. W programie pojawią się także komentarze uczestników oraz pracowników lokalu na temat zaobserwowanych spotkań. Reality-show ma trafić do ramówki TVP2 na wiosnę i nosi roboczy tytuł „Pierwsza randka”. Zdjęcia jednak jeszcze nie ruszyły.

„First Dates” jest nadawany w stacji Channel 4 od 2013 roku i wciąż jest bardzo popularny wśród brytyjskich widzów. Format trafił także m.in. do Hiszpanii, Kanady, Irlandii i Australii.

d41kqfx

Przypomnijmy, że w jesiennej ramówce TVN mógł pochwalić się zaadaptowanym duńskim formatem "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym pary poznawały się dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Program cieszył się na tyle dużym zainteresowaniem widzów, że stacja postanowiła, że powstanie drugi sezon. Innym programem randkowym jest cieszący się niezmienną popularnością hit TVP1, "Rolnik szuka żony". Czy telewizyjna Dwójka odniesie taki sam sukces?

Zobacz także: Edward Miszczak o "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

d41kqfx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41kqfx
d41kqfx