Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2494: Sabina postanawia zdemaskować Aleksa

W 2494. odcinku Sabina podejmie ważną dla siebie decyzję. Dziewczyna postanowi udowodnić winę Aleksa.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2494: Sabina postanawia zdemaskować AleksaŹródło: Materiały prasowe
d4gy8fi
d4gy8fi

Czy kłopoty Artura i Sabiny wreszcie dobiegną końca? Od kilku odcinków właściciel Kulczycki Corporation i jego pracownica muszą mierzyć się ze sprawą wycieku informacji z pilnie strzeżonej bazy danych firmy. Bohaterowie "Pierwszej miłości" już wiedzą, że za wszystkim stoi chłopak Sabiny - Aleksander. Artur potrzebuje jednak niezbitych dowodów na to, że to właśnie Konieczny jest odpowiedzialny za kradzież informacji. Sabina do końca nie dopuszczała do siebie myśli, że jej wybranek serca może być zamieszany w tę sprawę. Po odkryciu prawdy bohaterka postanowi pomóc szefowi w zdemaskowaniu Aleksa.

"Pierwsza miłość" odc. 2494: to nie koniec kłopotów firmy Artura

Kulczycki będzie zadowolony z tego, że Sabina zgodziła się mu pomóc. Bohaterowie postanawiają zamontować u podejrzanego podsłuch. W ten sposób zdobędą dowody jego winy. Firma Artura napotka na kolejne problemy. Do siedziby korporacji zawitają poszkodowani klienci. Będą oni chcieli zerwać współpracę i podać przedsiębiorstwo do sądu.

"Pierwsza miłość" odc. 2494: Norbert wyjawi Paulinie prawdę

Najbliższa odsłona "Pierwszej miłości" nie będzie też łaskawa dla Norberta. Mężczyzna przyzna się Paulinie, że jest uzależniony od hazardu. Jak bohaterka zareaguje na tę informację? Z pewnością nie będzie zadowolona i ponownie zacznie rozważać rozstanie. W międzyczasie otrzyma ona propozycję pracy za granicą. Z kolei Marek zechce zawrzeć z Anetą umowę o rozdzielności majątkowej.

d4gy8fi

"Pierwsza miłość" odc. 2494 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 maja o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Widzowie będą mogli też obejrzeć powtórkę, którą zaplanowano na kolejny dzień o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4gy8fi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gy8fi