Trwa ładowanie...

Piątek znaczy premiery - przed nami 4 nowe filmy

Share
Piątek znaczy premiery - przed nami 4 nowe filmy
d4azs0j

Kolejny piątek to kolejne premiery - dzisiaj więc także czas na świeże produkcje. Na wielkim ekranie zobaczymy komiczną historię rozwiedzionej pary, która ze względu na problemy finansowe postanawia spróbować swoich sił na drodze przestępstwa. W kinach pojawi się także zabawna i podnosząca na duchu opowieść o stulatku, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Dla widzów spragnionych mocnych wrażeń dystrybutorzy przygotowali thriller polityczny, którego treścią będzie refleksja nad wyniszczeniem Iranu spowodowanym atmosferą ucisku i terroru, a na miłośników kina s-f czeka już Optimus Prime i Autoboty. Szczegóły poniżej.

Komedia zatytułowana "Riwiera dla dwojga" przedstawia historię Kate (Emma Thompson) i Richarda (Pierce Brosnan), którzy choć rozwiedzeni, pozostają ze sobą w przyjaznych stosunkach. Na powrót jednoczy ich bankructwo funduszu emerytalnego, któremu przed laty powierzyli swoje oszczędności. Gdy okazuje się, że jego właściciel zafundował swojej narzeczonej warty 10 milionów dolarów brylant, dawni małżonkowie postanawiają dostać się do jego luksusowej rezydencji na Lazurowym Wybrzeżu i ukraść drogocenny klejnot.

Zwiastun:

"Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" opowiada historię Allana Karlssona, którego pełne przygód życie – jak mogłoby sądzić wielu – dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń...

Zwiastun filmu:

"Rękopisy nie płoną" to thriller polityczny, refleksja nad wyniszczeniem Iranu spowodowanym atmosferą ucisku i terroru. Sześćdziesięcioparoletni pisarz i były więzień polityczny, Kasra, pracował w tajemnicy nad swoim zbyt wiele ujawniającymi wspomnieniami. Władze oczywiście o tym wiedzą – jego telefon jest na podsłuchu, a dom pod stałą obserwacją – i żądają oddania rękopisu. Kasra zgadza się w zamian za pozwolenie wyjazdu z kraju do córki, do Paryża. Jeśli władze nie wywiążą się z umowy grozi publikacją, bo ma ukryte jeszcze dwie kopie. Jednak Kasra nie zdaje sobie sprawy z kim ma do czynienia. Służby specjalne domyślają się gdzie rękopisy są schowane, a dwóch egzekutorów wyrusza z misją zabicia pewnej osoby. To ma wyglądać na samobójstwo…

d4azs0j

Zwiastun:

Akcja filmu "Transformers: Wiek Zagłady" rozpoczyna się po bitwie, która ocaliła świat, pozostawiając miasto w ruinie. Kiedy ludzkość usiłuje stanąć na nogi i ujawnia się pewna grupa usiłująca przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi Optimus Prime i Autoboty powstają, aby zmierzyć się z najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. W tej niezwykłej przygodzie dobro zmierzy się ze złem i doprowadzi to do przełomowej bitwy, której polem stanie się cały świat.

Zwiastuny:

Zapraszamy do kin!

d4azs0j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4azs0j
d4azs0j