Trwa ładowanie...
tvn
05-03-2010 14:54

Paweł Wilczak playboyem!

Paweł Wilczak playboyem!Źródło: TVN
d5lg5cw
d5lg5cw

[

]( http://www.efakt.pl )
Paweł Wilczak otrzymał idealną dla siebie rolę! W nowym serialu "Usta, usta" gra pełnego wdzięku i fantazji Adama

Jego bohater to typ wiecznego chłopca, uroczy podrywacz, który – pomimo że nie ma urody amanta, potrafi oczarować każdą dziewczynę. Jest beztroski, bezpośredni, lubi dobrą zabawę, ale gdy w końcu trafia na idealną dla siebie partnerkę, czyli Julię (Magda Różczka) umie stanąć na wysokości zadania i potrafi ustabilizować swoje życie. Paweł Wilczak nie wahał się ani chwili przed przyjęciem tej roli. Przede wszystkim spodobał mu się scenariusz.

d5lg5cw

– Pokazuje, że życie jest nieprzewidywalne. I w tym serialu troszkę takiego prawdziwego życia możemy zaobserwować – mówi Paweł Wilczak.

Aktor chyba nie uniknie porównań do serialu „Kasia i Tomek”, bo związek, jaki stworzył na ekranie z Magdaleną Różczką przypomina tamtą parę.

– W tym serialu wszystko jest jednak bardziej na poważnie – dodaje Wilczak.

To właśnie Adam i Julia są głównymi bohaterami „Usta, usta”, dzięki którym poznają się pozostałe postaci: Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) mają okazję zaprzyjaźnić się z Agnieszką (Magdalena Popławska) i Krzysztofem (Marcin Perchuć).

d5lg5cw

Jak wszystko pójdzie po myśli twórców serialu to Paweł Wilczak będzie miał zapewnioną pracę na kilka następnych lat. Dlaczego? Bo serial powstaje na podstawie brytyjskiego oryginału, który przez pięć lat był hitem telewizyjnym! Czy nasza polska wersja powtórzy tamten sukces?

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Rosati rusza na wojnę z Żuławskim

d5lg5cw

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5lg5cw