Trwa ładowanie...

Paweł Małaszyński oczaruje Agatę Buzek?

Share
Paweł Małaszyński oczaruje Agatę Buzek?
Źródło: TVN
d1f68vd

Paweł Małaszyński pojawi się gościnnie w jednym z odcinków „Teraz albo nigdy!”. Co połączy Małaszyńskiego i Agatę Buzek? Odpowiedź już 11 maja w telewizji TVN!

Gościnna rola Pawła Małaszyńskiego w „Teraz albo nigdy!” jest niemałą niespodzianką dla fanów kultowego serialu „Magda M.”. Na etapie kompletowania obsady nikt nie przypuszczał, że pojawi się tam nazwisko aktora. Czyżby powrót Korzeckiego? Zaskoczenie tym większe, że twórcy serialu na każdym kroku unikali porównań z „Magdą M." i podkreślali, że to zupełnie inna historia.

Niewątpliwie aktor ma sentyment do ekipy, z którą pracował przy produkcji o sympatycznej pani mecenas.

d1f68vd

Na pytanie jak doszło do zaangażowania Pawła do serialu „Teraz albo nigdy!” odpowiada producentka TVN Dorota Chamczyk:

"Pomysł urodził się podczas montażu odcinka. Szukając wiarygodnego motywu dla decyzji Julii, by z prasy amerykańskiej przerzucić się na polską prasę „kolorową” pełną plotek i doniesień o życiu naszych gwiazd postanowiliśmy poprosić o pomoc Pawła"- mówi Chamczyk.

Mam nadzieję, że zadanie aktorskie, jakie otrzymał aktor zyska uznanie widzów, a szansa, by znów przypomnieć sobie cudowny uśmiech Piotra Korzeckiego w wykonaniu Pawła to wielka przyjemność. Paweł, dziękujemy!"

O tym, kogo Małaszyński zagra w serialu będzie można przekonać się oglądając odcinek w dniu 11 maja.

d1f68vd

Podziel się opinią

Share
d1f68vd
d1f68vd