Trwa ładowanie...
d2kd55k

Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży!
(AKPA)
d2kd55k

W 2011 roku Paulina Sykut-Jeżyna poślubiła swojego wieloletniego partnera, Piotra. Od tego momentu fani nieustannie dopytują małżonków, kiedy w końcu zostaną rodzicami. Sama dziennikarka wielokrotnie wspominała zresztą, że do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka i jest już gotowa na ten krok. I wreszcie stało się! Prezenterka wyznała na łamach "Faktu", że za kilka miesięcy zostanie mamą.

- Tak, jestem w ciąży. Właśnie rozpoczął się piąty miesiąc. Nawet nie przytyłam zbytnio i jestem cięższa tylko o kilogram. W tej chwili czuję się bardzo dobrze, choć przyznam, że pierwsze tygodnie nie były przyjemne, bo miałam straszne mdłości. Teraz sporo czytam o macierzyństwie i przygotowuję się do nowej roli. Mąż przegląda książki razem ze mną i bardzo mnie wspiera. On i dziadkowie oszaleli z radości na wieść o dziecku. Piotr wręcz skakał z radości - powiedziała w tabloidzie.

Jak sama Sykut przyznała, na razie nie planuje urlopu macierzyńskiego. Zamierza jak najdłużej występować na szklanym ekranie.

d2kd55k

- Zmieniło się tylko to, że do pracy nie jeżdżę już rowerem. Nawet nie przytyłam zbytnio i jestem cięższa tylko o kilogram - podsumowała w "Fakcie".

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Paulina Sykut o macierzyństwie

(fot. AKPA)
d2kd55k

Podziel się opinią

Share

d2kd55k

d2kd55k