Talent ShowPaulina Sykut: Jest miłość. Będą dzieci!

Paulina Sykut: Jest miłość. Będą dzieci!

Paulina Sykut: Jest miłość. Będą dzieci!
Źródło zdjęć: © newspix.pl

26.05.2011 12:20, aktual.: 25.11.2013 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
*Paulina Sykut (30 l.) idzie ostatnio jak burza. Jeszcze rok temu była tylko uroczą pogodynką Polsatu. Teraz jest twarzą stacji. Zaczęło się od zwycięstwa w show "Tylko nas dwoje", potem było prowadzenie wiosennego show "Must be the music", a już za kilka dni Paulinę czeka prowadzenie festiwal TOPtrendy.*

W rozmowie z Faktem prezenterka opowiada o swej błyskotliwej karierze i o zbliżającym się najważniejszym momencie w jej życiu – ślubie.

Szybko się rozkręcasz. Kolejne propozycje pracy sypią się jak z rękawa. Jak to robisz?
– Nie mam na to żadnego sposobu. Tak po prostu się dzieje. Zawsze pracowałam, wszystko toczyło się swoim torem, a kolejne propozycje jakoś tak przychodziły do mnie. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam i broń Boże nie było u mnie jakiegoś dążenia do tego, by robić kolejne rzeczy. Po prostu jeżeli ktoś robi to, co kocha i stara się robić to dobrze, zgodnie też ze swoim sumieniem i sercem, to życie daje mu kolejne prezenty.

Obraz
© (fot. newspix.pl)

Propozycja prowadzenia TOPtrendów też przyszła sama?
– Nie byłam na castingu do TOPtrendów, To pani Nina Terentiew obsadza prowadzących.

Pewnie spodobałaś się jako gospodyni „Must be the music".
– Myślę, że pod lupą jestem od dawna.

Przed show mówiłaś, że boisz się odcinków na żywo, a zobaczyłam odważną i żywiołową dziewczynę.
– Rzeczywiście, przed pierwszym występem miałam ogromną tremę, ale mi przeszło. Kolejne już były na mniejszych emocjach. Już nie było tego stresu, który mnie paraliżował i powodował, że cała dygotałam. Stres jednak był, ale taki, z którym potrafiłam już walczyć. Zawsze największe emocje są za pierwszym razem.

Będzie kolejna edycja programu „Must be the music”?
– Tak.

Zobaczymy cię?
– Kontrakt zazwyczaj podpisuje się później, ale już ze mną o tym rozmawiano.

Masz kolejne propozycje?
– Owszem pojawiają się. Mam dużo zdjęć, wywiadów. Teraz będę brała udział w bardzo fajnej akcji – Bezpieczne opalanie – w jednym z miesięczników. To bardzo fajna sprawa. Razem z Edytą Herbuś, Kasią Cichopek, Małgosią Sochą i jeszcze z kilkoma osobami będziemy ambasadorkami. Będziemy nakłaniać młodych i starszych ludzi do tego by uważali ze słońcem, bo to może być niebezpieczne.

Prowadzisz też program „Atleci”. Podoba ci się?
– Bardzo. Teraz będziemy mieli etap konsultacji lekarskich. Staramy się zachęcić ludzi do uprawiania sportu, chcemy pokazać im jak można to robić. Jak poprowadzić treningi by nie zrobić sobie krzywdy. Ludzie boją się aktywności fizycznej, wstydzą się często. Ale nie ma nic prostszego, trzeba po prostu wyjść z domu i zacząć biegać.

A jak tam przygotowania do ślubu?
– Właśnie się za to zabrałam i staram się małymi kroczkami coś robić. Ale jest ciężko wszystko szybko i sprawnie zrealizować. Najgorsze są te wszystkie kościelne zaświadczenia. i nauki przedmałżeńskie. Tego jest naprawdę bardzo dużo, ale myślę, że to taka próba dla przyszłych małżonków. Zaproszenia na ślub już zamówiliśmy.

Więc kiedy ślub?
– To tajemnica, ale powiem, że na pewno będzie ciepło i ceremonia będzie poza miastem.

Denerwujesz się?
– Teraz nie, ale myślę, że stres będzie przed samym ślubem. To wszystko jest jednak dużą imprezą, to prawie jak TOPtrendy (śmiech) i wymaga ona dużych przygotowań. Wymaga skupienia i czasu. Przyjedzie cała rodzina, przyjadą znajomi więc na pewno będzie stres. Ale najważniejsza będzie ta chwila kiedy stoi się przed ołtarzem i składa się przysięgę. To jest bardzo wzruszający moment. Tak naprawdę nikt nie wie jak to będzie odczuwał, bo to jest nowa sytuacja.

Wesele będzie skromne czy huczne?
– Będą przyjaciele, rodzina kilka osób z pracy. Zbierze się trochę osób, bo nawet jeżeli zaproszę siedemdziesiąt osób, to drugie tyle to osoby towarzyszące.

Suknia ślubna już gotowa?
– Nie. Do końca maja chcę wymyślić jakiś projekt z pomocą chłopców z Boho Boko. Kolor będzie biały. Myślałam o krótkiej sukni, ale ostatnio zobaczyłam pokaz mody Maćka Zienia i zobaczyłam sukienkę, która do połowy uda miała materiał kryjący, a do kostek była przezroczysta. Piękne rozwiązanie na połączenie krótkiej sukienki z długą.

A myślisz już o dziecku? – Pewnie przyjdzie i na to czas, ale
nie wyobrażam sobie żeby to planować. To tak samo jak ze ślubem. Jeżeli wiesz, że chcesz powiedzieć „Tak” to to robisz. Tak samo z dziećmi, trzeba to poczuć. Ale jak jest miłość, to będą i dzieci.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także