Trwa ładowanie...
hbo
02-11-2015 19:34

''Pakt'' niezakodowany na HBO

''Pakt'' niezakodowany na HBO
d2zfdde
d2zfdde

W związku z premierą serialu Pakt program HBO zostanie odkodowany w weekend - 7 i 8 listopada.

Odkodowany premierowy odcinek "Paktu" zostanie wyemitowany w niedzielę, 8 listopada o godz. 20.10 w HBO i HBO GO. Kolejne odcinki serialu w serwisie HBO GO będą ukazywały się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO.

"Pakt" to thriller sensacyjny, którego głównym bohaterem jest Piotr, znany dziennikarz śledczy, którego gra Marcin Dorociński. W serialu będzie można zobaczyć również Magdalenę Cielecką, Jacka Poniedziałka, Martę Nieradkiewicz, Edwarda Linde-Lubaszenko, Annę Radwan, Alicję Dąbrowską i Witolda Dębickiego.

Reżyserem jest Marek Lechki ("Erratum", "Bez tajemnic"). Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć nowe filmy produkcji HBO oraz odcinki najnowszych seriali stacji. Wśród propozycji serialowych znajdą się pierwsze odcinki seriali "Bliskość", "Kto się odważy", "Świat w opałach", "Gracze" oraz "Pozostawieni II". W sobotę, 7 listopada o godz. 20.10 rozpocznie się maraton serialu "Wataha". Oprócz seriali, widzowie będą mogli obejrzeć także film HBO "Bessie" z Queen Latifah w roli tytułowej oraz dwa tegoroczne filmy dokumentalne produkcji HBO Europe: "Niepowstrzymani" o gdyńskiej drużynie futbolu amerykańskiego oraz "Walka z szatanem" - kontrowersyjny dokument przybliżający zjawisko egzorcyzmów w Polsce.

d2zfdde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zfdde