Trwa ładowanie...

Pakosińska zastąpi Majewskiego?

Share
Pakosińska zastąpi Majewskiego?
Źródło: tv
d38ffpw

[

]( http://www.fakt.pl )
Na treningach do "Tańca z gwiazdami" daje z siebie wszystko. *Katarzyna Pakosińska (39 l.) wierzy, że sukces w tanecznym show otworzy jej drzwi do wielkiej kariery. I słusznie, bo jak dowiedział się Fakt, TVN ma wielkie plany wobec artystki. Pakosińska może zastąpić samego Szymona Majewskiego (44 l.)!*

d38ffpw

Dla niej udział w „Tańcu z gwiazdami” nie jest ani przygodą, ani rozrywką. To gra o przyszłość jej kariery w telewizji. Była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju liczy, że w jej przypadku będzie tak jak z Anną Muchą (31 l.), która po wygranej w show nie tylko nie musiała się dłużej martwić o pracę, ale stała się prawdziwą gwiazdą stacji TVN. Pakosińskiej sprzyjają okoliczności.

Po spadku oglądalności programu „Szymon Majewski Show” i wielu nieporozumieniach z jego prowadzącym włodarze stacji długo zastanawiali się, kto mógłby zastąpić Majewskiego i dla kogo warto byłoby stworzyć autorski program rozrywkowy. Jak udało nam się ustalić, pani Kasia wydaje im się idealna do tej roli. Jest lubiana przez widzów, a kilkanaście lat spędzonych w kabarecie dało jej prawdziwą szkołę rozbawiania ludzi.

Po występach na żywo prowadzenie programu rozrywkowego w telewizji nie byłby dla niej trudnym wyzwaniem.
Na razie jednak Katarzyna Pakosińska musi się pokazać z dobrej strony w „Tańcu z gwiazdami”. Dlatego wylewa z siebie pot na treningach i ćwiczy bez opamiętania.

Jej niespożyta energia i wola walki zdziwiła nawet partnerującego jej Stefano Terrazzino (32 l.). Ponoć gwiazda do perfekcji dopracowuje każdy szczegół i nie pozwala sobie nawet na odrobinę lenistwa. Trudno się jej jednak dziwić. Gra jest warta świeczki!

(fot. tv)
Źródło: (fot. tv)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Polska aktorka jest poliglotką

d38ffpw

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d38ffpw

Podziel się opinią

Share
d38ffpw
d38ffpw