ycipk-3dfnk9

Olek nawet po programie walczy o Madzię. Zaprzyjaźnił się z jej znajomymi

Olek robi wszystko, aby jego związek z Madzią przetrwał po zakończeniu "Big Brothera". Już dba o relacje z jej przyjaciółmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olek jest zakochany w Madzi
Olek jest zakochany w Madzi (Instagram.com)
ycipk-3dfnk9

Już w najbliższą niedzielę wielki finał programu "Big Brother". W domu mieszkają obecnie cztery osoby: Radek, Igor, Bartek i Madzia. W ostatnich tygodniach willę opuściły dwie najbliższe dla dziewczyny osoby, czyli Łukasz i Olek. Panowie nie ukrywali, że za sobą nie przepadają.

Łukasz był zazdrosny o Olka, a Olek o Łukasza. To generowało sporo spięć między całą trójką. Magda nie ukrywała, że jest to dla niej męczące. Poza tym Olek, z którym Wójcik wdała się w romans, nieraz dawał do zrozumienia, że nie rozumie, czemu Magda przyjaźni się z gejami. Deklarował jednak, że bardzo kocha dziewczynę i postara się zaakacpetować jej znajomych.

ZOBACZ: Łukasz z "Big Brothera": "Mój związek z Michałem Witkowskim to była prowokacja artystyczna"

ycipk-3dfnk9

Okazuje się, że od kiedy panowie opuścili "Big Brothera", wiele się zmieniło. Ostatnio opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnej imprezy. Bawiła się też na niej Kasia Olek.

Co więcej, na spotkaniu pojawił się też najlepszy przyjaciel Magdy, którego Olek poznał dopiero po odpadnięciu z programu. Wcześniej widział go tylko na zdjęciu, które pokazał uczestnikom Wielki Brat. Wówczas był zszokowany stylem i wyglądem mężczyzny.

Przeczytaj: Polacy chcieli kolorowych ptaków w "Big Brotherze". Ostatecznie i tak wygra zwykły Janusz

ycipk-3dfnk9

Jak widać, Olek robi wszystko, aby jego relacja z Magdą przetrwała także po programie. Już zacieśnia więzy z osobami, na których dziewczynie zależy.

Czy jego działania odniosą zamierzony skutek?

ycipk-3dfnk9
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dfnk9

ycipk-3dfnk9
ycipk-3dfnk9