Trwa ładowanie...
polsat
22-07-2009 13:48

Nowy sezon "Samego Życia" w stylu glamour

Share
Nowy sezon "Samego Życia" w stylu glamourŹródło: AKPA
d1jkwsa

Polsatowska produkcja podczas wakacji przechodzi lifting. Przy zmianie wizerunku głównych bohaterów pracuje sztab stylistów i fryzjerów, zatrudniono również nowych scenarzystów, a wszystko po to, aby już pod koniec sierpnia zaprezentować Samo Życie w stylu glamour.

Dowiedzieliśmy się, że szykuje się spektakularny powrót do serialu Przemysława Sadowskiego. Grany przez niego Kacper został świadkiem koronnym i przekazał śledczym ważne informacje, które doprowadziły do całej serii zatrzymań gangsterów.

Beata Kawka awansowała. Jej bohaterka, Tamara dostała posadę szefowej ekskluzywnego dodatku dla kobiet „Babskie Życie” i zatrudniła panią Pudel, która zajmuje się prowadzeniem domu, Pino (Stefano Terrazzino)
otworzył sieć sklepów z importowanym włoskim designem, a Staszek (Jakub Strzelecki), który właśnie ukończył studia dostał pracę informatyka w redakcji.

d1jkwsa

To nie jedyna zmiana w życiu młodego trenera karate, który w dramatycznych okolicznościach, na skutek wypadku podczas zawodów, poznał miłość swojego życia – Basię (Katarzyna Pierścionek).

„Basia jest pielęgniarką w szpitalu, do którego z poważnym urazem oka trafił Staszek. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale żeby nie było tak pięknie i kolorowo, za Basią ciągnie się historia z przeszłości pod tytułem - Witek. Rodzice Basi upatrzyli go sobie na męża dla ich córki i nie są szczęśliwi pojawieniem się Staszka w jej życiu. Ona jednak jest pewna, że Staszek to miłość na całe życie” – opowiada Katarzyna Pierścionek, która zadebiutuje w serialu po wakacjach.

Także Edyta Olszówka, a raczej grana przez nią Maria znów poczuła serca bicie. Po burzliwej nocy spędzonej ze Staszkiem, nagłym wyznaniu miłości Olgierdowi, tym razem jej sercem zawładnął wybitny rosyjski okulista, Vadim (Andriej Biełanow). Aby być bliżej ukochanej, przystojny lekarz przeprowadził się do Polski...

d1jkwsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jkwsa
d1jkwsa