ycipk-2sl0sr
maniac

Nowy serial Netfliksa. "Maniac" pojawi się w sieci już wkrótce

Serial z gwiazdorską obsadą - Netflix zapowiada nową produkcję. "Maniac" pojawi się na platformie 21 września.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fabuła "Maniaca" zapowiada się naprawdę wciągająco.
Fabuła "Maniaca" zapowiada się naprawdę wciągająco. (Materiały prasowe)
ycipk-2sl0sr

Netflix zapowiada nowy serial, który na platformie pojawi się już we wrześniu. Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, Wariat opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu.

Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami.

ycipk-2sl0sr

Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu - od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2sl0sr

ycipk-2sl0sr
ycipk-2sl0sr