Trwa ładowanie...

Nowy program "Po prostu Jillian" na kanale E!

Share
Nowy program "Po prostu Jillian" na kanale E!
Źródło: mat. prasowy
d46u12x

Po raz pierwszy fani będą mogli z bliska przyjrzeć się kobiecie, która zbudowała swoje biznesowe imperium. W ośmiu odcinkach sezonu Jillian będzie starała się zachować zdrowy balans w opiece nad stale rosnącym biznesem oraz swoimi dziećmi - pięcioletnią córką Lukensią ("Lu") oraz trzyipółletnim synem Phoenixem - wychowywanymi wspólnie z życiową partnerką, Heidi Rhoades.

Jillian wraz ze swoim wspólnikiem Giancarlo stale opracowuje nowe sposoby na sprostanie wymaganiom ogromnej rzeszy fanów. Pracują nad nowymi projektami telewizyjnymi, książkami, ćwiczeniami na DVD, inwestycjami biznesowymi, liniami żywności, suplementów i odzieży treningowej... Tymczasem w domu, oprócz dzieci i Heidi, na zainteresowanie Jillian czeka całe stadko zadomowionych zwierząt, w tym świnka Stella, która bardzo polubiła spędzać noce w... sypialni.

Michaels udowodniła, że w Stanach na fitnessie i zdrowym odżywianiu można zbić prawdziwą fortunę. Póki co Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska mogą jedynie z zazdrością spoglądać na koleżankę po fachu zza oceanu. A czy wam nie marzy się takie reality show w domu Ewy lub Ani? Kto wie, może prędzej czy później właśnie taka produkcja czeka polskich widzów?

"Po prostu Jillian" do obejrzenia w każdą niedziele od 31 stycznia o godz. 20:00 na kanale E! Entertainment.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
d46u12x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46u12x
d46u12x