Trwa ładowanie...

Nowy Majewski. Co wymyślił?

Share
Nowy Majewski. Co wymyślił?Źródło: Vipnews
d2m7v08

[

]( http://www.fakt.pl )

d2m7v08

Czy Szymon Majewski jest w stanie nas jeszcze czymkolwiek zaskoczyć? Wydawać się może, że w swoim TVN-owskim show pokazał już wszystko...

Lubi przebieranki i wygłupy, nie obce są mu też niewybredne żarty i dwuznaczne dowcipy. Wyśmiewa się ze znanych osób, ale ma też ogromny dystans do siebie. Poza tym dziennikarz jest niewyczerpaną kopalnią pomysłów i wciąż wymyśla nowe żarty. Dlatego w nowym sezonie „Szymon Majewski Show” nie zabraknie nowości.

– Po pierwsze widzowie zobaczą miniserial „Dziady”. To zabawna historia życia Lodzi i Mietka. Przedstawimy perypetie dwojga staruszków, którzy żyją ze sobą od wielu lat, ale właściwie wszystko ich dzieli. Oglądają inne programy, lubią innych polityków, a jedyna rzecz, która ich jednoczy to... kłócenie się z innymi – zdradza nam Marta Więch, producentka programu.

Do programu nadal będzie zapraszana dwójka gości, ale nie będą już razem zasiadać na kanapie. Ten drugi gość, to osoba, która wcześniej już gościła w „Szymon Majewski Show”, ale tym razem pojawi się w programie w nowym charakterze. A mianowicie będzie brać udział w zabawie „Końca nie widać”, a jeśli przegra – to czeka go kara. Jaka?

Na pewno przełamująca wizerunek gościa. W programie pojawi się też postać Pundelka. – Jeszcze pracujemy nad tym wcieleniem Szymona To będzie parodia portali plotkarskich, które wyciągają daleko idące wnioski na podstawie jednego zdjęcia zrobionego z ukrycia i dorabiają ludziom gębę. Podsumowując: Szymon Majewski będzie w tym sezonie Lodzią, Pundelkiem, Ąckim, Sebą, Pajacykowem i oczywiście czasami Szymonem! – mówi nam Marta Więch.

d2m7v08

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Mucha powalczy o Bobka

d2m7v08
d2m7v08
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m7v08
d2m7v08