Nowości w lutym w Universal Channel

Nowości w lutym w Universal Channel
Źródło zdjęć: © Showtime

06.01.2010 15:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakie nowości serialowe przygotowała w lutym stacja Universal Channel?

Premiery seriali

Castle - sezon drugi
Dwa odcinki w poniedziałki o 20:10. Początek 1 lutego

Drugi sezon tego serialu detektywistycznego zawiera jeszcze więcej kryminalnych występków, niż poprzedni. Pisarz Richard Castle (Nathan Fillion)
kontynuuje swą współpracę z detektyw nowojorskiej policji, Kate Beckett (Stana Katic)
. Niespodziewanie ich wzajemne stosunki komplikują się. Castle próbuje je naprawić, jednocześnie pracując nad nowym bestsellerem. Beckett i Castle muszą jednak zapomnieć o dzielących ich różnicach, by wraz z detektywami Javierem Esposito (Jon Huertas)
i Kevinem Ryanem (Seamus Dever) ścigać tajemniczych, nowojorskich zabójców.

Podróże Pierwszą Klasą
Wtorki o 21:00. Początek 23 lutego

Sara Duffy, założycielka wycenianego na grube miliony biura podróży, wyjaśnia, jak sprostać wysokim wymaganiom przebywającej na wakacjach elity. Klienci Sary to, między innymi, miliarderzy, bywalcy salonów i magnaci medialni. Sara planuje wyjazdy swoich podopiecznych, uwzględniając ich indywidualne potrzeby i zachcianki – nawet te najbardziej niedorzeczne.

Dziedzice majątków łamią prawo
Wtorki o 22:00. Początek 23 lutego

Reality show, ukazujący wspaniałe życie elitarnej grupy zamożnych nastolatków z Manhattanu. Kamery telewizyjne towarzyszą sześciorgu małoletnim bohaterom podczas imprez, zakupów, randek i rozstań z przyjaciółmi. Serial Dziedzice majątków łamią prawo rejestruje ich fantastyczne wzloty i spektakularne upadki. Cykl z pewnością spodoba się wszystkim, dla których zachowania bohaterów Plotkary nie były wystarczająco dekadenckie.

Premiery nowych odcinków seriali

Dexter – sezon trzeci
Poniedziałki o 22:00

Dexter (Michael C Hall) powraca i zabija, jak nigdy dotąd. Na antenę kanału Universal wchodzi nowy sezon tego nominowanego do nagrody Emmy serialu. Tym razem Dexter ma inne zdanie o zabijaniu. Bohater zmierzył się z niektórymi ze swoich mrocznych obsesji i jest gotów rozpocząć nowe życie. Nie próżnuje. Ma teraz rodzinę i pracę, w której na co dzień łapie przestępców. Wciąż też czuje niekontrolowany pociąg do bezwzględnego karania bezkarnych. Na dodatek wraz z wpływowym asystentem prokuratora okręgowego, Miguelem Prado (gościnny występ Jimmy’ego Smitsa), rozpoczyna pracę nad pewną głośną sprawą. Nic więc dziwnego, że nawet Dexter w końcu nie wytrzymuje tak ogromnej presji.

Bezczelnie Perfekcyjny
Dwa odcinki we wtorki o 21:00

W pierwszym sezonie tego reality show poznajemy Jeffa Lewisa. Zarabia on na życie kupując domy, ulepszając je, a następnie sprzedając je z zyskiem (inaczej mówiąc „obracając‟ nimi). Serial, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles, przedstawia kulisy handlu nieruchomościami. Jeff i podobni mu „obrotni‟ inwestorzy na oczach widzów przeobrażają brzydkie domy w prawdziwe dzieła sztuki.

Zobacz także:

[

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( /gid,5832,img,218340,fototemat.html )
[

BRZYDULA SIĘ ROZEBRAŁA! ZOBACZCIE ZDJĘCIA! ]( /gid,5874,img,219095,fototemat.html )
[

NAJWIĘKSZE SERIALOWE OBCIACHY ROKU ]( /gid,5880,img,212495,fototemat.html )
[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także