Trwa ładowanie...
teoria wielkiego podrywu

Nowe seriale z zagranicy w Polsce

Share
Nowe seriale z zagranicy w Polsce
Źródło: TVN
d4aavom

7 maja telewizja TVN 7 rozpoczęła emisję serialu animowanego „Raczkujące melodyjki” oraz komediowego *„Teoria wielkiego podrywu”.*

Serial „Raczkujące melodyjki” opowiada o przygodach znanych postaci z serii „Zwariowane melodie”: królika Bugsa, kaczora Daffy'ego, ptaszka Tweety'ego, kota Sylvestra, króliczki Loli, Diabła Tasmańskiego, Babci, świnki Petunii, kaczki Melissy i Floyda Mintona, siostrzeńca Babci. W różnych sytuacjach towarzyszą im m.in. świnka Porky, Elmer Fudd, Yosemite Sam, kojot Wile E., Struś Pędziwiatr, pies Marek Antoniusz, skunks Pepé Le Pew, Marsjanin Marvin i pies K-9.

d4aavom

Nieraz razem, czasem osobno, ale zawsze wesoło spędzają czas na zabawach i psotach! „Raczkujące melodyjki” to propozycja bez ograniczeń wiekowych! Emisja w każdą sobotę o godzinie 10:00.

„Teoria wielkiego podrywu” przedstawia losy dwóch „jajogłowych”, którzy muszą nauczyć się dużo o życiu. Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons)
wiedzą jak rozszczepić atom, ale nie mają pojęcia jak postępować z kobietami. Gdy w sąsiedztwie pojawia się piękna dziewczyna Penny (Kaley Cuoco) postanawiają zostawić dotychczasowy bałagan i poprosić ją o kilka życiowych wskazówek. Dwaj wyjątkowo uzdolnieni przyjaciele wreszcie muszą zmierzyć się z wyzwaniami szarej codzienności.

Sheldon nadal pozostaje obojętny na kobiece wdzięki, spędzając czas z kolegami naukowcami, natomiast Leonard zaczyna odkrywać w sobie pokłady wrażliwości. Czyżby to była miłość? Emisja w soboty po dwa odcinki od godz. 17.30.

Zobacz także:

d4aavom

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ZASKAKUJĄCE FAKTY ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

d4aavom

Podziel się opinią

Share
d4aavom
d4aavom