Trwa ładowanie...

Nowe programy i nowe gwiazdy jesienią w Polsat Cafe

Share
Nowe programy i nowe gwiazdy jesienią w Polsat CafeŹródło: AKPA
d2na445

W jesiennej ramówce Polsat Cafe znalazły się cztery nowe programy, w tym cykl o operacjach plastycznych. Nowi twarzami kanału zostały *Katarzyna Skrzynecka, Dorota Wróblewska, Katarzyna Burzyńska, Elżbieta Zającówna, Karina Kunkiewicz i Katarzyna Romanowska.*

Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska poprowadzą program “Gotowe na zmiany”. Widzowie zobaczą w nim jak operacjom plastycznym poddają kobiety, których problemy autentycznie wymagają interwencji chirurga. Elżbieta Zającówna wspierać będzie bohaterki programu, pomoże im też znaleźć fryzjera i stylistę, zaś Katarzyna Romanowska będzie towarzyszyła im podczas rozmów z chirurgami.
- Od początku istnienia Polsat Cafe szukałam dobrego programu o chirurgii plastycznej, który odczaruje wszystkie mity dotyczące operacji plastycznych - mówiła na konferencji Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Kolejna nowość kobiecej stacji to program również poświęcony wyglądowi zewnętrznemu - “Eliksir młodości” - Będzie to treściwy przegląd najskuteczniejszych metod walki z upływem czasu - opowiada Pola Czarnecka, która poprowadzi magazyn. Każdy odcinek “Eliksiru” poświęcony będzie innemu problemowi, w programie zaprezentowane zostaną zarówno domowe metody na to, by się nie starzeć, jak i usługi dostępne w gabinetach kosmetycznych.

d2na445

Nową twarzą Polsat Cafe została też Katarzyna Skrzynecka, do niedawna prowadząca “Taniec z gwiazdami” w TVN, która poprowadzi program “Miłość jak z powieści”.
- W moim programie znane pary będą opowiadały historię swojej miłości, wzlotów i upadków - mówiła na prezentacji ramówki Skrzynecka. W cyklu o uczuciu łączącym bohaterów opowiedzą też ich rodziny i przyjaciele. Bohaterami “Miłości jak z powieści” będą m.in. Agata i Marek Kościkiewiczowie, Krzysztof i Katarzyna Respondkowie, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Czwartym nowym programem będzie cykl “Ciekawe świata”, będący zapisem podróży Doroty Wróblewskiej i Kariny Kunkiewicz po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu tamtejszego stylu. Na widzów czeka m.in. zapis wizyty w afrykańskiej wiosce czy ma plaży hippisów na Teneryfie.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

W jesiennej ramówce pojawią się nowe odcinki znanych już widzom programów jak “Sexy mama”, “Fabryka urody Gali”, “Aleja sław”, „Zoom na miasto”, „Dobrenocki”, “Pozamiatane”, “Przychodzi baba do lekarza” czy “Gwiazdy na dywaniku”. Program “Z tyłu sceny” otrzyma nową prowadząca – Paulinę Tomborowską zastąpi w tej roli Katarzyna Burzyńska, dotychczas związana z TVP 2 (Tomborowska pozostaje współprowadzącą “Zoomu na miasto”).

d2na445

Jak już pisaliśmy, w nowej ramówce Polsat Cafe nie będzie talk-show “Kobieta Cafe”, bo wyniki programu nie spełniały oczekiwań kierownictwa (prowadząca ten format Paulina Młynarska przeszła do TVN Style), Jolanta Borowiec planuje wiosną przyszłego roku wprowadzenie na antenę nowego talk-show. W jesiennej ofercie kanału nie ma także nowych odcinków pozycji takich jak “Grunt to rodzinka” i “Looksus”.
- Formuła tych programów się wyczerpała - mówi Wirtualnemedia.pl Borowiec - Od wiosny Agnieszka Popielewicz (prowadząca dotychczas “Grunt to rodzinka” - przyp.) dostanie nowy program - dodaje. Jesienią nie będzie także premierowych odcinków cyklu “W obiektywie Justyny Steczkowskiej”, ale powinny one powrócić na antenę w 2012 roku.

Z produkcji zagranicznych jesienią br. widzowie zobaczą reality-show “Puszyste życie Kirstie Alley”, opowiadający o tym jak z nadwagą walczy aktorka i poświęconą operacjom plastycznym serię “Dr 90210”. Pojawi się też kolejna odsłona “Momentu prawdy” - tym razem stacja zakupiła edycję węgierską. W ramówce znalazła się też czwarta już seria kostiumowej “Dynastii Tudorów” oraz znany dobrze widzom w Polsce serial “Północ-południe”. Kontynuowana będzie emisja cyklów dokumentalnych (m.in. „Kobiece prawdy” i „Trudne związki”).

Nowa ramówka Polsat Cafe ruszyła już w poniedziałek 12 września br. Szefowa stacji liczy, że dzięki nowej ofercie programowej kanał utrzyma w tym roku średni udział na poziomie 0,3 proc. w grupie komercyjnej 16-49. W sierpniu br. udział kanału w tej grupie wyniósł aż 0,52 proc., ale tradycyjnie stacje tematyczne wyższe wyniki osiągają w wakacje, gdy na głównych antenach królują powtórki.

Zobaczcie, co Kasia Skrzynecka mówi o swoim odejściu z TVN-u:

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d2na445

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2na445
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2na445
d2na445